Widok

Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ?

Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma opcji dowozu zwierzaków uberem etc)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w Gdansku,dużym miescie i uwazam ,ze opieka weterynaryjna nocna tu nie istnieje.Dla osób bez samochodu ,osób starszych nie ma pomocy, gdy ich pupil potrzebuje pomocy .Sama dzwoniłam na jeden numer lecznicy całodobowej, nikt nie odebrał i czekałam się na otwarcie lecznicy by lekarz uspił cierpiacego starszego psa....Współczuję wszystkim którzy znajdą się w tej okropnej sytuacjii..mieszkamy w czarnej dziurze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy na miejscu Pogotowie dla Zwierząt, prowadzi je Artur Mróz, jest całodobowe, polecam, zawsze kompetentny, serdeczny, posiada auto przystosowane do przewozu zwierząt, da się z nim załatwić dosłownie wszystko!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest na Kartuskiej (niedaleko z Moreny) - lecznica dla zwierząt całodobowa, jest też na Świętokrzyskiej (droższa), ale też całodobowa, dodatkowo City Drivers - taksówka w Gdańsku bierze za dopłatą 5zł (trzeba przed kursem poinformować zamawiając taksówkę, że jedzie się z psem/kotem) i nie ma problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta na Świętokrzyskiej nie jest jest droższa tylko bardzo droga. No i za cenami nie idą efekty..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widziałam w Gdańsku nigdy weterynarza z dojazdem, nawet w krytycznych sytuacjach trzeba było samodzielie dowieźć zwierzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

do góry