Widok

Wezwanie od policji za wycieraczką

Witam
dziś rano zobaczyłem że mam za wycieraczką wezwanie na policję wystawione wczoraj za parkowanie na zakazie postoju i tarasowanie drogi, zgodzę się z zakazem postoju, ale tarasowaniem drogi nie, zrobiłem zdjęcia ile miejsca zostało, wjazd na osiedle jest opatrzony znakiem zakazu wjazdu dla poj. pow 3,5t. (również zrobiłem zdjęcie). Wezwanie zostawił policjant, jest na nim marka mojego auta i nr rej, nie ma natomiast daty i godziny stawienia. Czy wówczas takie wezwanie jest ważne? Nie ma na nim żadnej pieczątki, jest jedynie imię i nazwisko funkcjonariusza. (Które jest nieczytelne)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak się zgłosisz , to się dowiesz co przeskrobałeś,pieczątka komendy jest? to trafisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie ma, nie ma żadnych pieczątek ani podpisów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy takiej pogodzie wezwania bez pieczątek i podpisów wiatr bardzo łatwo wywiewa zza wycieraczek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jest tylko adres komisariatu gdzie mam się stawić itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

postawiłeś na zakazie i tym samym należy ci się mandat, policjant tez zrobił zdjęcia i notatkę - jeżeli "zgubisz" drogę do komisariatu to wezwą ci wezwanie na adres domowy, tak czy siak mandatu nie unikniesz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Panie mondry sprawdź proszę jak wygląda sprawa z prawidłowym dostarczeniem wezwania. A dwato policjant jeszcze musi udowodnić KTO kierował pojazdem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pojedź na komisariat i zwyczajnie z nimi pogadaj. Jeśli to Twój pierwszy raz to istnieje szansa, że dadzą jedynie pouczenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Typowy maczo,popelnie swiadomie wykroczenie ale na klatę jak facet już mandatu nie wezmę tylko będę kombinować zwalal winę na innych.Ostatnio w tramwaju gość prawie cała trasę tak przejechał bez biletu że niby stoi po bilet ale słowem się nie odezwał nie zapukał a jak dostał mandat to oczywiście wina motorniczego bo jest jasnowidzem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Podejdź na komisariat i pogadaj z nimi ... "
- Naiwny.
Pogadać o mandacie to możesz z kumplem przy piwie i o tym ile zapłaciłeś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było na tyle szeroko, by przejechał - np. - wóz straży pożarnej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Ubezpieczenie samochodu (25 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry