White Rabbit

Studia tatuaży

Gdynia, Juliusza Słowackiego 40/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie Polecam wątek zamknięty Amatorskie i zlewcze podejście do klienta oraz niedotrzymanie terminów.
~piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Studio najlepsze z najlepszych wątek zamknięty Jestem zachwycona moim nowym tatuazem!! Mistrzostwo świata! Karolina zrobiła...
~Matylda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Pozytyw wątek zamknięty Robiłem swój pierwszy tatuaż. Wszystko wspominam pozytywnie - miło, ładnie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam, szczególnie Majka, profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze, na...
~12345
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2016

Super :) wątek zamknięty Super miejsce, super ludzie, super atmosfera. Tatuaż piękny i świetnie się...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

10/10 wątek zamknięty Tatuowałem się w tym studio wiele razy i na pewno wrócę. Jarek i Karolina to...
~WielkiFan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Maciek - opinia wątek zamknięty Klasa sama w sobie!!!! Swietne podejscie do indywidualnego pomyslu. Super...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, rewelacyjna precyzja, higienicznie, czysto i...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Mega zdolni ludzie, no i mega super atmosfera :) Jak robić tatuaż to tylko w...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Najlepsze studio w 3miescie. Super klimat, profesjonalne podejście do...
~Szymek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Super studio! wątek zamknięty Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa i pyszna kawa :) Polecam każdemu,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

White Rabbit - polecam ! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić. Jakość obsługi, wykonania i ogólne wrażenie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

najlepsze studio w tripolis!!! wątek zamknięty super atmosfera bardzo przystepne ceny a co najwazniejsze mega utalentowani...
~mysli ferajna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Lepiej być nie może! wątek zamknięty W White Rabbit tatuowałam się już 2 razy i raczej na tym się nie skończy!...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Profesjonalne studio ! wątek zamknięty POLECAM ! Moj chłopak robił w studio cały rękaw . Profesjonalnie wykonana...
~Jaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Goraco polecam!!! wątek zamknięty Swietna atmosfera, profesjonalny sprzet, no i przede wszystkim...
~Krystian (Ice)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

100% zaufania i pewności że na moim ciele zostanie wykonane dzieło. wątek zamknięty White Rabbit wyróżnia się przede wszystkim oryginalnością...
~Koliber
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

tak się zaczęło... wątek zamknięty ...miał być jeden tatuaż, a są już cztery i obrana droga do zrobienia całego...
~lukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Bardzo Przyjemnie Wspominam wątek zamknięty Swój Drugi Tatuaż robiłem w tym właśnie studiu. Było bardzo Przyjemnie,...
~matizm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

zadowolona wątek zamknięty Treść opinii: Pozytywnie zaskoczona Poniewaz mieszkam niedaleko...
~Magda L
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry