Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu weszły fajne karty "wkładki", które zmieniają się co kilka tygodni (prócz tego jest karta stała)- fajnie, tym bardziej, że od dłuższego czasu jestem stałą klientką. Brawo!
Jedzenie jest smaczne ( gruszkowy sos do mięsa- niezapomniany !!!), wybór jest spory a z uwagi na ilość klientów, zawsze świeżutkie. Bardzo fajne wykorzystanie wszelkich warzyw/ owoców sezonowych. Podczas wakacji były karty nieco bardziej egzotyczne, można było sobie przypomnieć smaki greckie ( w moim przypadku) - w daniach-wspaniała aromatyczna oliwa, taka jaką przywiozłam z Krety.
Kelnerki są bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte, można liczyć na to miejsce pod każdym względem. Wystrój się zmienił wraz z modą. Dla mnie bardzo fajnie było również przed zmianami, tak swojsko i przytulnie, teraz jest nieco bardziej elegancko, jaśniej- ładnie.
Jeśli chodzi o ceny, to są wg mnie "normalne" , jak na jedzenie poza domem. jak ktoś chce tanio, to są przecież bary mleczne i sieciówki całodobowe, także nie rozumiem tu pretensji osób poniżej....
Bardzo fajne miejsce, klimatycznie i smacznie. POLECAM!!