Widok

Wideodomofon

Banino Temat dostępny też na forum:
Witam sąsiadów czy któryś z was na osiedlu Familijnym podłączał wideodomofon do instalacji dostarczonej do developera? Chodzi mi o "szeregówki" czy pamiętacie do których kabli podłączyć monitory w domu.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy między kontaktami a sterownikiem od pieca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

pozycjonowanie (69 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...

do góry