Widok

Więcej gwałtów, bitte, please

Oto list otwarty, jaki napisała dwiudziestoczteroletnia, zgwałcona w Niemczech przez trzech migrantów dziewczyna, działaczka lewicowej organizacji młodzieżowej, córka Niemca i Turczynki, skierowany do sprawców:

"Chciałam Europy otwartej, przyjaznej, Europy, w której mnie się przyjemnie żyje i w której zarówno ja, jak wy, jesteście bezpieczni. Przykro mi. Jest mi niewiarygodnie przykro z mojego i waszego powodu. Wy nie jesteście tutaj bezpieczni, ponieważ żyjemy w społeczeństwie rasistowskim. Ja nie jestem tutaj bezpieczna, ponieważ żyjemy w społeczeństwie seksistowskim. Ale najbardziej mi przykro z powodu okoliczności, w których padłam ofiarą działań seksistowskich i przekraczających granice, a wam doskwiera narastający i coraz bardziej agresywny rasizm. Obiecuję wam, że będę krzyczeć. Nie pozwolę, żeby to trwało dalej. Nie będę stała z założonymi rękami i patrzyła, jak rasiści i zatroskani obywatele nazywają was problemem. Nie jesteście problemem. Większość z was to wspaniali ludzie, którzy zasługują na to, żeby byli wolni i bezpieczni jak wszyscy inni."

Proszę nie myśleć, że to moje kpiny, to autentyk, zamieszczony w książce "Przedziwna śmierć Europy" brytyjskiego publicysty Douglasa Murraya. Tego typu informacji jest tam mnóstwo.

Jak określić to charakterystyczne dla mentalności lewackiej odwracanie kota ogonem - syndrom sztokholmski, masochizm ? Napisałem niedawno tekst o błędach popełnionych w Zachodniej Europie w kwestii migracji, napisałem ironiczny tekst w kwestii lewackiego stosunku do seksu no i teraz mam dowód na tezę z tego ironicznego tekstu. Autorka ni mniej ni więcej domaga się, krzyczy wręcz: "Więcej gwałtów, bitte, please."

W związku z tym jasne staje się dlaczego tak pożądane wydaje się lewactwu wychowanie seksualne w szkole. Przecież trzeba okazać imigrantom wszelkie formy gościnności i niczego im nie odmawiać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Napisałeś tekst? Ale napisałeś na kartce i wrzuciłeś do szuflady? Czy może gdzieś ten tekst został opublikowany? Jeśli tak to proszę podać tytuł gazety, datę jej wydania, tytuł książki itp.

Co będzie teraz? Teraz to pozostanie bez odpowiedzi. Dlaczego bo odpowiedź musiałaby być taka: "napisałem tekst na forum internetowym". Takiej odpowiedzi nie udzieli ten śmieszny staruszek bo nawet błazen ma świadomość faktu, że jest błaznem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Łowca jest zainteresowany BBC. To ewidentne w świetle jego ostatnich tematów na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A nie mówiłem?
Brak odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

do góry