Widok

Wiejskie jaja, mleko, warzywa - gdzie w Baninie i okolicy?

O ile miejsca gdzie można kupić jaja są oznakowane (np. vis a vis Biedronki) to gdzie kupić mleko czy inne produkty rolne prosto "od rolnika" nie wiadomo.
Ktoś coś poleci? Niekoniecznie Banino, może być też okolica.
Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pyszne mleko prosto od krowy kupowałam przez kilka lat...pan przywozi co drugi dzień- butelkę, lub dwie- w zależności od zamówienia...teraz już nie kupuję, bo dzieci wyrosły i nie chcą pić...ale szczerze polecam...pan krąży białym dostawczakiem- w okolicy Księzycowej, Wesołej ok. godziny 7 rano rozwozi mleko...mogę podrzucić do koszyka na mleko- sąsiadka jeszcze bierze - karteczkę, ale jakiś telefon, albo inny kontakt adresowy potrzebny...pan może internetu nie używac nie wiem...warzywka w sezonie- gospodarstwo przy ul. kolejowej/spacerowej- visavis lasu- jest szyld- warzywa...szczególnie polecam ogórki w sierpniu...kiszą się rewelacyjnie...przechowują też, więc ziemniaki, marchew i podobne powinni jeszcze mieć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żukowo, plac przy domu handlowym, przy pierwszym rondzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam gospodarza z kolejowej,biore z tamtąd warzywa i ziemnaki na zime.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Mleczarz mieszka na Pszennej, na Tuchomskiej co drugi dzień około 8 rano:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakiś namiar na tego mleczarza można dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
58-684-98-50 Prosze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest na Pszennej takie gospodarstwo, gdzie jest napis informujacy o sprzedazy ziemniakow (obok osiedla familijnego). Najlepiej tam podejsc kolo 19:30 - 20:00. Wtedy doją krowy i mozna od razu cieple mleko wziac. Jajka, ziemniaki i w sezonie owoce tez tam maja.
Niestety co dobre szybko sie konczy. Obok powstalo osiedle i juz niedlugo, bo okolo lata, nie bedzie tam krów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm a gdzieś długoterminowo można znaleźć? Bo lato już prawie jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam kiedyś te jajka z Żukowa. W środku żółtka aż pomarańczowe od paszy. Nie dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepsze jaja na Rolniczej!!!!!!
Warzywa z kolejowej mam "pod nosem" - jeszcze nie kupowałam ale się przymierzam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIEDŁUGO NIC nie bedzie bo deweloper uszczęsliwia nas blokowiskami da wanych polach a rolnicy te pola wysprzedają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
A w jakiej cenie ma ziemniaczki i ogórki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkasz na wsi, to sobie hoduj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zdecydowanie na targowisku na Elblaskiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie zrobili z banina Miasto więc nastawiając zakaz wjazdu 3'5T np rolnik nie wjedzie ciągnikiem i produktów nie ma bo nie może zasiać..a i śmierdzi ludziom to nie nawożone są.
Ja polecam Biedronke wszak Biedronka na wsi = zakupy wiejskich produktów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
~Kolo jak trzeba być naiwnym żeby takie rzeczy pisać?! Rolnicy sami sprzedają tą ziemię bod domy ale i deweloperom i przecież doskonale wiedzą po co ją sprzedają
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ziemi utrzymać się jest cieżko, przy takim małym areale ziemi co maja rolnicy z Banina, więc jak jest okazja sprzedać ziemię to sprzedają żeby polepszyć sobie trochę w życiu a to czy deweloper czy nie to już nie ma znaczenia liczy sie kto ile płaci. Kupuję jajka z ul.Rolniczej blisko biedronki i szczerze mówiąc jestem zadowolona. Więc polecam szczerze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakiej cenie kobiałka czy sztuka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobialka :-)
jajko za 70 groszy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry