Widok

Wielki Miś - pranie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej
Mam dużego,białego misia (moze ma z metr).I po czasie zrobił sie dosć brudny i szary.Chciałabym go wyprać ale nie mieści mi sie w pralce (5kg),a pralnie nie chcą mi go przyjąć bo nie biorą odpowiedzialności za misia,ponieważ używaja ostrych płynów,środków itp.Boje sie go wżucić do wanny i uprać ręcznie bo moze sie sfilcować albo coś innego i jak go wysuszyć (??)
Pomóżcie...ktos napewno ma jakiegos wielkiego misia
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam takiego gigantycznego psa (robi mi za dywanik w pokoju dzieci) i piorę go właśnie w pralce. Tyle, że moja pralka jest 6kg i po delikatnym upchnięciu wchodzi bez problemu ;)

Może u Ciebie ktoś z rodziny ma większa pralkę??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym uprała ręcznie w delikatnym plynie w wannie i to najlepiej w jakiś upalny dzień zeby potem wywalic go na balkon aby szybko wysechł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
uprać w ręku to nie problem, tylko jak takiego kolosa odsączyć/odwirowac?? Polożysz na balkon i będzie ciekło na balkony poniżej?? Takie misie zazwyczaj sa zbite i wielkie. Recznie wody z niego nie odciśniesz po praniu w wannie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie nie pomyślalam ja mieszkam na parterze wiec wycisnęłabym go jakoś na trawie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja właśnie kurcze też zawsze prałam w pralce :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prałam takiego wielkoluda ciężkiego w wannie.(w płynie, ew. jak były plamy to proszkiem)
Poleżał w wodzie chwile, trochę go poszorowałam.
potem wypuściłam wodę. I siedział w tej wannie pare h, mąż go "ponaciskał" żeby nadmiar wody wyleciał.

Potem posadziła go na miskę dużą (żeby nie było mokro na podłodze, żeby nie kapało) i na balkon.

Jak z przodu trochę się podszuszył, to wywiesiłam przez barierką-tyłkiem misiowym do słońca co by z drugiej str wysechł.


Całkowite wyschnęcie ok 3 dni:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
OMG - masz cierpliwość :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eee tam. To tylko tak "brzmi", w rzeczywistości myślałam, że będzie gorzej:)

Szybkie pranie a potem wysychał już sam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ok pranie ręcznie,ale z waszymi misiami nic sie nie zrobiło..żadych w środku grudek czy cos w tym stylu...
Jak nie, to jutro (jak bedzie tak ciepło) to biore go i "kąpie"...
Aha a w jakiej tempr.??Bo zimna nie ale letnia czy bardziej ciepła??
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam takiego wielkoluda, chyba się go pozbędę.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwoncie do jakiejkolwiek firmy pioracej tapicerki w autach, dywany - bez problemu powinni wyprac takiego misia. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym go wyprała czyścikami Raypath ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to forum podkręca aktywność, czy komuś się nudzi, że wykopuje tematy sprzed lat?
Tp wkurzające, bo zainteresowani obecnie mogą się czuć oszukani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego oszukani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam od męża na gwiazdkę misia 1,4m, waży blisko 10 kg, do pralki za ciężki, w pralni nie chcą przyjac, misiek pozòłkł i nie wiem jak go odświeżyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój synek ma misia około 120 cm. Mieści mi się cały w pralce /ładowność 8 kg/. Normalnie piorę w krótkim cyklu i wrzucam do suszarki, albo na słoneczko jak jest ciepło i słonecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry