Zupełnie nie wiedziałam do której szkoły jazdy powinnam się udać, aby otrzymać satysfakcję i radość z prowadzenia samochodu, a przede wszystkim, żeby zdać egzamin jak najszybciej. Teraz już wiem, że to wszystko dała mi szkoła GDprawko, której ekipa nie tylko podchodziła do kursanta z niezwykłym profesjonalizmem, ale też oferowała niezwykle przyjazną atmosferę. Myślałam, że część teoretyczna będzie mi się kojarzyła ze straszliwą nudą. Wcale nie! Teoria była przedstawiona w ciekawy, rzeczowy sposób i uzupełniona dobrymi radami z perspektywy doświadczonego kierowcy, za co dziękuję Pawłowi! Za jazdy przede wszystkim dziękuję Adzie, z którą spędziłam dużo czasu pod jednym samochodowym dachem i na pewno nie żałuję! Pełen profesjonalizm, cierpliwość i wyrozumiałość, precyzja i wnikliwe tłumaczenie każdej zagadkowej i niezrozumiałej sytuacji na drodze. ADA pokazała mi, że prowadzenie samochodu to czysta przyjemność, a nie strach. Będę bardzo długo wspominała zarówno atmosferę, jak i wszystkie cenne rady, które otrzymałam. Wielkie, serdeczne DZIĘKUJĘ.Dziękuję także instruktorowi Łukaszowi, który pozwolił mi spojrzeć na prowadzenie samochodu z innej perspektywy. DZIĘKUJĘ i wszystkim polecam!