Widok

Wielkie rozczarowanie

Po dłuższej przerwie odwiedziłąm to miejsce ponownie. Niestety,klapa po całości. Z całą pewnością nie jest to miejsce przyjazne matce z dzieckiem. Brak możliwości podgrzania jedzenia dla dziecka. Podana z wielką łaską miseczka z wrzatkiem na wysokość 2 cm to chyba nie to.
krzesełko dla dzieci brudne, klejące, popękane. Gdy spytaliśmy kelnerkę czy jest może inne usłyszeliśmy: jest jedno, ale jeszcze gorsze. Brak słów.
toaleta - istny brud i syf. Z kosza wysypujące się mokre papiery, brudna podłoga, toaleta i zlew, brak ciepłej wody. Nie ma także miejsca na przewinięcie dziecka, bo obskurny przewijak stojący przed łazienką, ciężko takim miejscem nazwać.
rozmieszczenie stolików to jakaś porażka. Ludzie siedzą sobie dosłownie na plecach i nie ma możliwości, by wstać od stołu nie szturchając innych. Ponadto, przejście do wyjścia jest również tak wąskie, że chodzi się prawie po ludziach siedzących i jedzących posiłek.
jedzenie - bardzo słabe. Nie to, co kiedyś. Pomidorówka, jak z proszku. Podstawowe spaghetti zapieczone pod jakąś serową mamałygą.
niestety właściciele chyba poszli na ilość, nie jakość, bo ta spadła drastycznie. Ja mówię już kwadransowi nie.
Moja ocena
Bistro Kwadrans kategoria: Bary
obsługa: 3
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
wygląd i czystość: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z tym . Juznigdy moja noga tam nie stanie a bylam czestym gosciem. Masakra jedzenie a czystosc wymaga wiele do zyczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry