Widok

Wielkosć członka

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, ze niejedna.....Sam nie mam dużego knutka i szczerze to mam czasami opory przed rozebraniem się przed laską. Dwa razy czułem na sobie spojrzenia pełne pogardy. Chociaz głównie to zaskoczenie. Mam fiiutka wielkości 11 cm we wzwodzie. W stanie spoczynku to nawet nie ma co pisać bo jest naprawde niewielki. Dodam, że próbowałem go powiekszyć. To nie tak, ze nic w tym kierunku nie robiłem Ale sama pompka nie pomagała. Jeszcze zastanawiałem się nad wstrzyknięciem kwasem hialuronowym ale to raczej nie jest na zawsze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie! Najwięcej stref erogennych jest tuż prze wejściu do pochwy i na ok 4 cm w głąb, więc naprawdę każdy penis da radę. Uwierzcie w siebie i nie zapominacie, że to Wy jesteście ważni a penis to jedna z części Waszego ciała a nie na odwrót. Kobieta, która ma klasę i odrobinę inteligencji emocjonalnej nigdy nie wyśmieje faceta ze względu na wielkość członka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim się każda zachwyca, podobno większy niż przeciętny, prosty, nie bije ani na prawo ani na lewo. Po umyciu nie śmierdzi. Wszystkie mówią to samo że jest idealny więc nie mam powodów, żeby w to nie wierzyć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak wyśmiała mnie i nazwała biedakiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co dokładnie mówiła i w jakich okolicznościach?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są takie zabiegi ale sam się orientowałem i kosztują nie dość, ze dużo to efekt jest tylko na grubości i to na krótko. Bo na jakieś 4 miesiace, potem znika. Lepiej wypróbuj sobie tabletki na powiekszanie knutka, ale takie lepszego sortu (sam brałem p.enilarge).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Probowałem kiedyś, innych :( ALe tabletki u mnie nie pomogły tak wiec po miesiącu zarzuciłem :( Wiem, ze efekt nie jest tutaj na zawsze ale jednak jakaś obietnica efektu jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jakie brałeś, czy lepsze czy gorsze ale ŻADNE tabletki nie dadzą CI działana po dwóch tygodniac. Wydaje mi się, ze wiele gości rezygnuje z brania tabsów po tygodniu, dwóch albo biora sobie w kratkę ( raz pamiętają aby wziac, raz nie pamiętają) a potem narzekaja, że tabsy nie mają u nich działania. To tak nie działa. Po pierwsze trzeba brać je regularnie (jak masz problem z pamiętaniem to sobie nastaw w telefonie budzik raz dziennie). Po drugie pierwsze efekty działania pojawiają się po miesiącu, najlepsze dopiero po dwóch czy po trzech miejscach. Co do tabletek to wyprbuj sobie wspomniane przeze mnie pe.nilarge. Brałem bez przekonania ale powiększenie jest i to nawet spore (3 cm).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No uwazam, ze takie wyśmianie jest mega nie na miejscu. Poza tym wielkość nie ma az tak wielkiego znaczenia. Poza tym są takie żele do powiększania penisa, można wypróbować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba byc nie powiem brzydko kim by wysmiac faceta za cos na co wplywu nie ma. to anatomia. to tak jak by on wysmial za male piersi czy duze 4 litery.. akceptujemy siebie jacy jestesmy a mniejszy czlonek to nei problem na stronach z zabawkami erotycznymi jak superlove jest wiele zabawek przedluzek pierscieni itd ze to wystarcza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

o przedłuzkach nie wiedzialam, ale wlansie tam na superlove znalazłam ten zel powiekszajacy, zamowilam, zobaczymy co to za cudo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nooo :) na pewno nie zaszkodzi a moze pomóc . Trzeba byc dobrej mysli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Równie dobrze mężczyzna może powiedzieć, że to kobieta jest za głęboka. Są różne rozmiary i u mężczyzn i u kobiet. Atutem u mężczyzny z mniejszym jest fakt, że nadrabia skutecznymi zdolnościami. Mały a zdolny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokladnie.. w obecnych czasach to nie problem, jak kolezanka pisze sa zabawki nakladki i inne takie ktore urozmaicaja pozycie i zaden problem anatomiczny nie jest tak wielki ze nie da sie go przeskoczyc :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokladnie :D mozna kupic i sie dobrze bawic... moj nie jest jakos specjalnie hojnie obdazony ale dajemy rade :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Atutem u mężczyzny z mniejszym jest fakt, że nadrabia skutecznymi zdolnościami...." - co najwyżej własne doświadczenia, bo jakakolwiek zależność wielkości od "skutecznych zdolności" jest mocno dyskusyjna (że niby duży nie może mieć skutecznych zdolności ?), z określeniem za głęboka to się jeszcze nie spotkałem ;) ....jak już to w drugą stronę (łatwiej motocykl zaparkować w garażu niż TIR-a ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja nigdy, nie był to dla mnie problem nigdy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmiar Twojej buławy nie ma znaczenia. Ważne co Ty i kobieta potraficie z niej wykrzesać.
Ps
Jeszcze ważniejsze... wszystkie, inne, wyjątkowe drobiazgi, które składają się na Ciebie i często przyćmią rozmiar, a nawet istnienie Twej "pały". Zapewniam, że nadejdą dni, w których będzie Ci ona, po prostu zawadzała między nogami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kakij maju takij pchaju powiedział Grisza swojej żenszczynie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz rozmiar szczura to nie problem są dobre tabletki na powiększenie na przykład maxorman
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawdzone mocne perfumy (6 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny .Czy macie jakieś sprawdzone perfumy, które wiecie,że bardzo działają na płeć...

Czy lubicie się malować i dlaczego? (43 odpowiedzi)

Zastanawia mnie to ponieważ jestem mężczyzną i nie lubię wymalowanych kobiet. Uważam, że takie...

Kupujcie może naturalne kosmetyki? (84 odpowiedzi)

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki...

do góry