Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin Gdynia - opinia wątek zamknięty Znalazłem kontakt do pana Wiesia na portalu trojmeiejskim. Panowie układali u...
~Marcin Gdynia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Solidni fachowcy wątek zamknięty Panowie znają się na tym co robią. Cyklinowanie i renowacja poszły szybko i...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Wymiana podłogi - zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Polecam ! - świetna i dobra robota za rozsądną cenę Chciałbym polecić usługi...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Najwyższa jakość usług !!! wątek zamknięty Prawdziwi profesjonaliści, bardzo dokładni, stosujący najwyższej jakości...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Praca wykonana profesjonalnie, terminowo. Z czystym sumieniem polecam, na...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Profesjonalna firma wątek zamknięty Firma prezentuje profesjonalne podejście do klienta. Panowie są punktualni i...
~Aneta Sopot
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

POLSCY PROFESJONALIŚCI!!! wątek zamknięty Już 6 poprzednich opinii mocno budzi zaufanie, ale najkrócej ujmując:...
~Bogusłąw Berowski Gdańsk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

przywracaja wiare w uczciwych wykonawcow wątek zamknięty Po tym, jak poprzedni majster zostawił mnie z połową niedociętych i...
~zadowolona klientka z Wiszacych
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

Polecam! wątek zamknięty Panowie wykonywali renowację 8-letniej deski barlineckiej, która była w kilku...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

REWELACJA!! wątek zamknięty Z ręką na sercu chcę polecić usługi firmy Wierad- Panowie odnowili mój stary...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

solidna firma wątek zamknięty Panowie wykańczali mi nowe mieszkanie (łazienka, balkon i wszystkie podłogi)....
~Ala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

świetni fachowcy wątek zamknięty Panowie układali mi parkiety i zrobili łazienkę od podstaw. Jestem bardzo...
~Ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

ocena wykonania usługi wątek zamknięty profesjonalna,terminowa,dobra jakość,przystępna cena
~Janusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

sprytni panowie dwaj wątek zamknięty Polecam zdecydowanie. Uczciwi, sympatyczni oraz znający się na swoim fachu...
~marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry