Widok

Wiertarko-wkrętarka :)

Chwarzno Temat dostępny też na forum:
Cześć :) Szukam dobrej wkrętarki do użytku domowego (plus prace w ogrodzie, garażu). Moje wymagania: napięcie 18 V, dwubiegowa, najlepiej z dwoma akumulatorami (lub drugim w rozsądnej cenie) o pojemności 1,3 Ah, z nie za niskim momentem obrotowym i najlepiej z udarem. Kwota, jaką chciałabym wydać, to 300-350 zł. Czy da się coś sensownego kupić w tej cenie? Ma ktoś takie urządzenie i może polecić? Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego sprzętu to polecam zajrzeć tutaj: http://www.mk-diament.pl Można tam znaleźć wszelkiego rodzaju przydatne narzędzia wykonywane w technice diamentowej. To właśnie to wpływa na ich bardzo wysoką jakość. Ponadto ceny takich narzędzi nie są wygórowane, tak jak w innych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam z ryobi akumulatorową, z tego systemu one plus mają w nim bardzo szeroki wybór narzedzi, dobrze działa, jest poręczna i do domowego majsterkowania jest super, na jednym akumulatorze spokojnie 2-3 godziny intensywnej pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie tak dawno temu na narzedzia.pl zamawiałem kilka rzeczy, kupilem do domowego warsztatu wiertarko-wkrętarkę wlaśnie, mam model ryobi 18v akumulatorowy z tej serii one+,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robi moim zdaniem, ja jestem zadowolony z tych narzędzi, moim zdaniem sa wytrzymałe i warto w nie zainwestować. Poza tym uważam, ze ich system one+ to jeden z lepszych wyborów jakie mogli wprowadzić, dzięki temu można o wiele dłużej nimi pracować, bo tylko wymieniam baterię i gotowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry