Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia Wiało mi przez krzywe drzwi balkonowe. Znajdujący się po sąsiedzku sklep z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Stanisław - opinia wątek zamknięty Telefon do nich dostałem od kolegi. Firma słowna i terminowa. Okno wypadło,...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Ireneusz Reda - opinia wątek zamknięty Czytajac poprzednie opinie o tym panu a to co zrobil w moim mieszkaniu to...
~Ireneusz Reda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Szczerze polecam! wątek zamknięty Może terminy nie sa na "zaraz", ale warto poczekać. No i kolejka oczekujących...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Polecam! wątek zamknięty W zakresie czasu, jaki został podany, Pan kontaktowy, konkretny, rozmowny,...
~Mich
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Regulacja i uszczelnianie okien wykonane terminowo i solidnie. Widać że zna...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

POLECAM wątek zamknięty Solidna firma,szybko,czysto i fachowo zamontowali okna + regulacja...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Facet konkretny. Sprawnie i skutecznie usunął wianie na skutek błędów...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Bardzo solidny pan wątek zamknięty Polecam! W całym mieszkaniu zamontował mi przewiewniki, wymienił uszczelki i...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Serwis okien godny polecenia wątek zamknięty Jeśli chodzi o serwis okien, z całą pewnością polecam. Korzystałem już w...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Polecam! wątek zamknięty Firma Godna polecenia , pełen profesjonalizm szybki kontakt szybka reakcja,...
~Mieszko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Poważna firma dbająca o klienta. Dobry kontakt, fachowo wykonana usługa...
~Darth Vader
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry