Świetni fachowcy. Zawsze pomogą i dobrze zdiagnozują. Każdą większą naprawa jest najpierw przedstawiana klientowi. Super fachowcy, mili i nie naciągają
00
~Wiktor
37.31.140.*
(1 rok temu) 10 lutego 2025 o 15:17
Odpowiedź obiektu
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się że jest pan zadowolony z usług serwisu.