Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krasny - opinia Pełen profesjonalizm w doborze części zawieszenia do samochodu. Usługa...
~Krasny
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Polecam ! bardzo dobry warsztat - volvo v50 wątek zamknięty Panowie wykonali kompletny remont silnika (a w zasadzie wymiana), który był...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Witam ,mogę, z całą stanowczością polecić ,ten serwis malowano i wymieniano...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

ekspresowa wymiana butli przed przeglądem wątek zamknięty Polecam, sprawa załatwiona szybko i bezproblemowo na pewno jeszcze skorzystam.
~lukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Pomogli w potrzebie wątek zamknięty Nie jest łatwo gdy człowiek się zakopie swoim maleństwem w środku głuszy....
~Sałymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Warsztat godny polecenia.Przeprowadzano remont mostu,w jeep grand cherokee...
~sol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Najszybsza laweta w 3miescie wątek zamknięty Auto poprostu staneło, od czasu zadzwonienia do cholowania mineło zaledwie...
~JEEPek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

POLECAM! wątek zamknięty bardzo dokładnie założona instalacja lpg ,fachowośc w kazdym calu.
~radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

POLECAM WARSZTAT wątek zamknięty TAK JAK W NAGŁÓWKU POLECAM WARSZTAT, SOLIDNE WYKONANIE, PRZYSTĘPNA CENA...
~DyM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

JESTEM ZADOWOLONY wątek zamknięty Z usług tego warsztatu skorzystałem pierwszy raz kierując sie opinią na forum...
~KRYSTIAN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Warszat naprawde godny polecenia ... wątek zamknięty Po skorzystaniu z usługi montazu LPG w V6 , oddalem auto do lakierni i tu...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

DO AUTO CENTRUM TRAFIŁEM DZIĘKI OPINIOM NA TEJ STRONCE :) wątek zamknięty Witam, miałem tylko wymienić uszczelkę pod głowicą z planowaniem głowicy,...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

MIle zaskoczony wątek zamknięty po tym strzale ,nie myslałem że to się jeszcze da zrobic.Naprawde dziekuje...
~Adasko z Redy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY trafiłem pierwszy raz wątek zamknięty zrobili szybko ,i fachowo a do tego nie drogo .Konkretni ludzie i do tego...
~Rafał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 września 2008

DZIEKI BARDZO wątek zamknięty TRAFIŁEM DO WAS Z INTERNETU I MUSZE POWIEDZIEC ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY...
~Mirek mercedes
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

WIEDZĄ CO ROBIĄ wątek zamknięty Bardzo sobie chwlę jakość i terminowosć wykonywanych napraw.Auto po pobycie w...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

Rewelacja zakładzik wątek zamknięty pomogą w każdej sytuacji, świetnie sie znjaną na robocie -robili mi remącik...
~magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

bałaganiarstwo to za mało powiedziane wątek zamknięty po niewymagającym i prostym remoncie w niniejszym zakładzie zaczęły się...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

Swietni fachowcy, życzliwi ludzie wątek zamknięty Zawsze frontem do klienta, szybko, sprawnie, fachowo a przy tym z dobrym...
~Grazyna Szkudlinska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry