Widok

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min. matura, wysoka kultura osobista, jedno z dwojga: konieczne założenie działalności gosp,b.db. znaj. j .angielskiego, obsł. komp: arkusz kalk ,Word,  Microsoft Outlook ,prawo jazdy. Wyn.4250zł.brutto plus miesz. służ.(40m2).Tel.601624075 odpowiadam tylko na telefon"
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/prowadzenie-pensjonatu-7-dni-w-tygodniu-i-swieta-ogl6421117.html

Witam,
nie wiem po co ten Pan daje ogłoszenie w dziale hotelarstwo skoro chce małżeństwo które ma: prowadzić villę, być recepcjonistą, dostawcą zaopatrzenia, marketingowcem, konserwatorem, ochroniarzem. Z personelu jest tylko pokojowa i kucharz. Pracować tam trzeba na wszystkich niemal stanowiskach i 24h 7 dni w tygodniu.
A wynagrodzenie: hmmm 4250zł haha śmieszne.
Trzeba założyć działalność, czyli 1000zł ZUS, VAT od kwoty 4250zł to jakieś 300zł przy 7% podatku (chyba że 23%, nie orientuję się) bo Pan chce FA żeby mu wystawić. Czyli na rękę wychodzi 3000zł. Teraz podzielić to na dwoje oraz przez ilość godzin(24h*30dni) i wychodzi nam kwota 2,10zł/h. To jest WYZYSK!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Twoje wyliczenie i przeliczanie na stawkę godzinową w tym wypadku to czysta demagogia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4250 dla małżeństwa, czy razy dwa? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla pary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem dlaczego?
jeszcze zobacz ile stanowisk pracy muszą obsłużyć te dwie osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłopie, chyba cie powaliło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

malaga11 odpowiadasz na wiadomość sprzed 6 lat, komu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie wiem, skąd pomysl na komentowanie posta, którym szukający pracy wcale nie jest zainteresowany.Zresztą chwala Bogu, ze nie jest, skoro o specyfice prowadzenia takiego miejsca nie ma seledynowego pojęcia !
ale liczyc pieniążki naturalnie potrafi !
( jakie za takie poswiecenie ma otrzymac do reki ).
Innych zalet, ani korzyści ( dla ktorych moja znajoma prowadziła takie miejsce 25 lat ) płynących z tytułu takiego, a nie innego zajecia ( stalego !!! ),nie widzi.
Oddania do dyspozycji mieszkania, tez nie.
Wiadomo !
sie nalezy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry