Willa Marina

Pensjonaty, wille Restauracje

Gdańsk, Brzeźnieńska 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bywam regularnie - polecam wątek zamknięty Od jakiegoś czasu obiekt ma nowego menagera, którego miałem okazję poznać....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

maniek wątek zamknięty Niestety wielkie rozczarowanie, drogo, brudno nieprzyjemne. Pierwszy i...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Byliśmy tam na obiedzie z grupą przyjaciół. Jedzenie bardzo smaczne i...
~Maks
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Sympatyczny lokal wątek zamknięty Byłem tam wczoraj z żoną. Jestem zadowolony. Obsługa młoda, niedoświadczona i...
~MK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

średnio wątek zamknięty Menu trzeba wziać samemu, bo panie kelnerki zagubione na maksa. Z kuchni...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

~Greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Organizacja chrzcin godna polecenia! wątek zamknięty Chrzciny mojego dziecka uwieńczone wspaniałym obiadem w Willi Marina. Obsługa...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

patryk01081 - opinia wątek zamknięty Lokalizacja świetna. 10 m od Willi znajduje się wejście na plażę w Brzeźnie,...
~patryk01081
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Anna - opinia wątek zamknięty Podczas weekendowego spacerku zdecydowaliśmy się na mały przystanek w...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Rewelacja wątek zamknięty Ostatnio zorganizowaliśmy w Tawernie małą uroczystość i muszę przyznać, że...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu. Miła, dyskretna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Gorąco Polecam - Bernard wątek zamknięty Willa Marina jest obiektem położonym wręcz na plaży. Z pokoju mieliśmy widok...
~Bernard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Maria - opinia wątek zamknięty rewelacyjna lokalizacja ,brawo za czystość!
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Willa jest świeżo wyremontowana,więc jest w niej czysto i świeżo. Pokoje są...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Bardzo przyjemna, kameralna restauracja wątek zamknięty Wyprawialiśmy w tej restauracji Chrzciny i zarówno my i jak i goście byliśmy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

Dobra lokalizacja oraz gustownie zaprojektowana budowla. wątek zamknięty Świetna lokalizacja, bardzo ładna bryła budowli, wręcz niespotykana w...
~M.T.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Wyśmienita restauracja! wątek zamknięty Obiekt został odrestaurowany niedawno i jest nie do poznania! bardzo miłe...
~Robert Kowalczyk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry