Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna Jedlińska - ocena Kupiłam wysokiej jakości produkt w dobrej cenie. Jestem zadowolona, tym...
~Justyna Jedlińska
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Sabina - ocena Odebrałam lokal już około 1 rok temu. Na początku byłam sceptyczna ponieważ...
~Sabina
3

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 marca 2024

Władysław - ocena Jestem zadowolony z obsługi. Zarezerwowałem lokal na Osiedlu Janowo Park III....
~Władysław
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Michał Wieczorek - ocena Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy...
~Michał Wieczorek
6

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 października 2023

Wciąż czekający klient - ocena Wszyscy, którzy planują współprace z tym deweloperem niech zastanowią się dwa...
~Wciąż czekający klient
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2023

Małgorzata - opinia Zarówno obsługa klienta jak i sama inwestycja naprawdę zasługują na pochwałę....
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 kwietnia 2023

AK - ocena Miły sprzedawca, fachowa pomoc, osiedle blisko parku w Rumi. Bardzo polecam....
~AK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2023

Katarzyna - opinia Omijać z daleka firmę willbud! Kupiłam dom jesienią 2021, miał być gotowy,...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Patryk - opinia wątek zamknięty Współpraca z tym deweloperem przebiega bez zarzutu. Obsługa kompetentna i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Sabina - opinia wątek zamknięty Super lokalizacja oraz atrakcyjne ceny przekonały mnie do zakupu mieszkania u...
~Sabina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam, kontakt super. Na wszystkie moje odpowiedzi uzyskałem odpowiedź...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Remigiusz - opinia wątek zamknięty Solidna ekipa! Troszczą się o swoich klientów i dbają o ich potrzeby. Bez...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2020

Jagoda - opinia wątek zamknięty Szczerze cieszę się, że trafiłam na tą firmę. Współpracowałam z jedną agentką...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Polecam firmę willbud, przed I po podpisaniu aktu zero problemów z firmą....
~Patrycja
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Pełna profeska wątek zamknięty Z zakupu jestem bardzo zadowolony, tak samo jak z odbioru. Pełen...
~Marian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2019

Świetny deweloper wątek zamknięty Od samego początku budowy osiedla, miałam doskonały kontakt ze sprzedawcą a...
~Paulina W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2019

Kompleksowa obsługa wątek zamknięty Kontakt ze sprzedawcą świetny, rozwiał wszystkie wątpliwości, zakup...
~Martyna Rutyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry