Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Okna wątek zamknięty Nie polecam tej firmy ... 0 kontaktu z klientem, cały czas sie musiałam...
~Joanna
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2014

Okna, drzwi zewnętrzne, brama garażowa wątek zamknięty Zamówiliśmy w firmie okna, drzwi zewnetrzne i brame garażową firmy...
~Klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Cena i jakość okien jest dla mnie bardzo zadowalająca!!!
~Netinka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Drzwi frontowe wątek zamknięty Firma godna polecenia, fachowe doradztwo, błyskawiczna realizacja,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Godna Polecenia wątek zamknięty Polacam super okna drzwi, szybki montaż, miła obsługa. Realizacja zamówienia...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Witam ja też jestem zadowolony z jakości usług firmy WinBud. Zamówiłem okna i...
~Piotr W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

nie polecam wątek zamknięty okna fatalne od poczatku,parapety plastikowe "siąkną"plamy.z reklamacja...
~justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Polecam ! wątek zamknięty Kupiliśmy z żoną okna z tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni .Na okna...
~Adam P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Firma godna polecenia wątek zamknięty na zamówione okna czekałem 3 tygodnie o czym byłem powiadomiony przy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

Poraszka wątek zamknięty Nie dotrzymują terminów, wyznaczonych przez siebie. Rozumiem, że można mieć...
~A.K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Fatalne okna wątek zamknięty Nie polecam, jakosc wykonania, materialy i zamocowanie pozostawiaja wiele do...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Profesjonalna firma wątek zamknięty Wymiana wszystkich okien+parapetów w mieszkaniu. Profesjonalna oferta bez...
~Wojciech B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Niekompetencja pracowników wątek zamknięty Pracownicy są niesłowni i nikompetentni.Od 3 miesięcy czekam na reklamacje i...
~Xxxxxx
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

Bardzo profesjonalna firma ! Fachowcy,szybko i sprawnie. wątek zamknięty Wymieniłam okna w firmie Win-Bud.Jestem bardzo zadowolona.Mam teraz ładne i...
~Sywia Sz.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Okna na pięć gwiazdek! wątek zamknięty Mam okna z Win-Budu i jestem zadowolona.Bardzo szybko i sprawnie. Ja również...
~Marek Rumia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

Okna z Win-Budu są rewelacyjne! wątek zamknięty Wymieniłam okna i jestem bardzo zadowolona.Super fachowcy,swietne doradztwo....
~Julita
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

16

wątków

do góry