Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podstawowy serwis audi a6 wątek zamknięty Jak w tytule, mieli wielki problem z usunięciem usterki cieknącego węża w...
~tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Naprawa wykonana w ciągu jednego dnia , rano przyprowadziłem motocykl o 15...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Szukałem kogoś do sprawdzenia maszyny przed kupnem, trafiłem na Wiśnia...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Super wątek zamknięty Wymieniłem u nich wszystkie elementy zawieszenia. Cena super i jak dotąd...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Super obsługa wątek zamknięty Serwisuję w Wiśnia Motors i motocykl i samochód. Obsługa profesjonalna....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Strzał w dziesiątkę :-D wątek zamknięty Pitstop dla motocykli rzetelna ocena napraw i kosztów i ewentualnych zmian...
~Felon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Polecam wątek zamknięty obsluga profesjonalna i wesoła :) . Telefony odbiera miła Pani rodzynek :)...
~bronce92
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Wszysko jak trzeba! wątek zamknięty Witam, fachowa obsługa. Jak najbardziej trzymają się terminów i znają się na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem zadowolony z jakości obsługi, oraz wykonanych prac w moim Peżociku. W...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Serwis wątek zamknięty Polecam serdecznie, naprawiam w tym salonie wszystkie auta w rodzinie i...
~Magda L.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Słabo wątek zamknięty Niestety naprawa mojego motocykla trwała bardzo długo. Pomimo zapewnienia...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Odradzam wątek zamknięty Lepiej tam nie jechać ceny z kosmosu a fachowcy lepiej nic nie mówić...
~rabbit
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

bez rewelacji moze byc wątek zamknięty Pan mlody czlowiek stara sie ale jeszcze wiele nauki przed nim,ceny jak...
~pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Joy - opinia wątek zamknięty Świetny warsztat,świetna obsługa i świetni mechanicy.Temat "motocykl" znają...
~Joy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Nigdy więcej! wątek zamknięty Nie polecam!!! Jezeli ktos ma mocne nerwy i mu sie nie spieszy z naprawa to...
~JDM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Polecam serdecznie wątek zamknięty Odkąd posiadam samochód zawsze zostawiam go u Wiśni i nigdy się nie...
~misiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam. To mój drugi samochodzik w tym serwisie. Poprzedni sprzedałam od...
~Tamara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

polecam! wątek zamknięty Prawdziwy dr House w wersji mechanika :)
~ninja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Od dobrych kilku lat zostawiam do naprawy samochód i motocykl Panu Piotrowi....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

motocykl wątek zamknięty Nie ma rzeczy której nie potrafili by zrobić przy motocyklach jak i...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry