Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
słaba szybkość internetu wątek zamknięty korzystam z ich usług od kilku lat ale ostatnio coraz bardziej nie zadowalają...
~Mmn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Jest super ! wątek zamknięty Korzystałam z wielu Providerów i z tego jestem zadowolona pod każdym...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Magda - opinia wątek zamknięty nie jestem zadowolona z tego internetu jeszcze w zyciu na nic sie nie...
~Magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Dobra sieć. wątek zamknięty Awarii praktycznie nie ma, obsługa reaguje bardzo szybko (typu aktywacja...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

Dobra sieć wątek zamknięty Kożystałem do tej pory z wielu sieci osiedlowych. Muszę przyznać, że jeżeli...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 czerwca 2010

Bardzo dobry internet wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam, internet bardzo szybki, awarie czasami występują ale...
~Gosiak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

Dobra siec... wątek zamknięty Zapomnialem dodac, ze dla osob ktore placa regulaminowo czy nawet z...
~Virtual_ManPL
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Co za crap... wątek zamknięty Hmm sieć mało profesjonalna, na tyle użytkowników mają tylko jeden router...
~Granularity
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 marca 2009

Dobra siec... wątek zamknięty Najlepsza siec w Oliwie... Polecam innym, szybkie lacza na...
~Virtual_ManPL
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 grudnia 2008

Szacunek wątek zamknięty Przeprowadziłem sie do starej dzielnicy Gdańska z przekonaniem że jestem...
~Adam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 listopada 2007

Zawiedziony... wątek zamknięty korzystałem z tego dostawcy, ale zrezygnowałem, drożej niż "najdroższy"...
~Były użytkownik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry