Widok

Witam Wszystkich Strzeżcie się ZDUNKA

Witam po krótce chciałbym opisac moją przygodę ze ZDUNKIEM i jego \"profesionalizmem jak tutaj ktoś wspomniał\". Przeprowadziłęm się do Gdańska nie znając zapędów Pana Zdunka do zdobywania pieniędzy kosztem klienta. Kupiłem nowe Renault Megane Coupe bo mi się spodobał samochód nie patrzyłem na dilera , mówiłem sobie nareszcie nowy nie będę miał z nim problemu. Problemy jednak szybko się zaczęły. Tłumaczono mi że samochód nie dojedzie na czas gdyż jest strajk kierowców laweciarzy w Hiszpani. Nie było to bardzo racjonalne wytłumaczenie ale ja jeszcze nie znałęm możliwości Pana Zdunka więc nie zwaracałęm na to większej uwagi. Gdy już wielu tygodniach spóźnienia odebrałęm upragniony samochód schody zaczęły się dopiero. Po małem stłuczce parkingowej ( obrysowany lakier na zderzaku ) po ok 8 miesiącach użytkowania przyjeżdźa do mnie rzeczoznawca i bada pomiar grubości lakieru całego samochodu. Co się okazuje cała lewa strona od kierowcy ma ponad 250 mikronów. Rzeczoznawca sugeruje , że samochód był \"robiony\". Z tą informacją udaję sie do Pana Zdunka pytając co jest grane nowy samochód z salonu \"robiony\". Tam też jego pracownnicy blacharni wykonują pomiar z ich strony samochód taki
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zauważyłeś że to forum BMW ? Pewnie nie. Wiesz że szkoda mogła wystąpic wszędzie i nikt na to nie ma wpływu. Dealer może nawet o tym nie wiedzieć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dokładnie tak - spotkałem się już z takimi przypadkami. Często samochody są naprawiane bezpośrednio pod fabryką bądź na tzw składach. Więc należy się dokładnie upewnić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bzdura,samochody nie są naprawiane na placach,bo niby po co ? Żeby ukryć uszkodzenie przed dealerem? W szanujacych się markach samochody naprawiane są przez centralę i w zależności od uszkodzenia rabatowane,jeżeli jest ingerencja blacharsko-lakiernicza,samochód jest oferowany jako nowy z adnotacją że został naprawiony po np. uszkodzeniu transportowym a i cena jest oczywiście niższa. I tyle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Bremerhaven, głównym porcie samochodowym jest lakiernia gdzie zartrudnionych jest 300 lakierników - nie po to aby patrzec na lakier !!! Coz niestety fakt, auta bywaja naprawiane, informacja ta powinna sie pojawic podczas sprzedazy !!! Niestety firmy transportowe, ktore odpowiadaja za logistyke nie uwazaja zarysowan za szkody wplywajacych na utrate wartosci, przeciez naprawa zostala wykonana zgodnie z procedura producenta :(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety sa naprawiane na placach...moj kumpel jezdzi po calej Europie i robi auta po gradobiciu. Tak wiec nawet nowy samochod odbieramy z miernikiem w reku...Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze z twoja lewą stroną głowy coś jest nie tak?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry