Odpowiadasz na:

Witam

Czy jest tu jakaś osoba z nerwica natręctw inaczej zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne? Zmagam się z nią od wielu lat i szczerze już nie mam siły. Chciałabym zorientować się jak sobie radzicie z nią w...

Czy jest tu jakaś osoba z nerwica natręctw inaczej zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne? Zmagam się z nią od wielu lat i szczerze już nie mam siły. Chciałabym zorientować się jak sobie radzicie z nią w życiu codziennym

zobacz wątek
4 lata temu
~Kobieta 33

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry