Widok

Witaminy dla kota - gdzie i za ile?

szukam witamin dla mojego kota któremu potwornie zaczela wychodzić sierść.....dużo tego w sklepach, ale szukam sprawdzonych ....podajcie gdzie i za ile kupic.
Z góry dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-zmien mu zarcie...,witaminny nic nie dadza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko zmiana karmy z chemicznej na naturalną...mam koty i ćwiczę różne rzeczy z psem też..a jemu pomaga dobry olej do karmy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale kupuje już najlepszą na rynku karmę...on je tylko suchą....mam mu zacząć gotowac ??
podajcie nazwy dobrych karm?
jak mam mu gotowac to co? pojęcia nie mam...

a ten olej do jedzenia to jaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepszą na rynku karmę
==
Czyli jaką?

Olej lniany, budwigowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup https://www.soyez.pl/jakie-zalety-ma-podajnik-karmy/#page-content zdrowe odżywianie kotów jest bardzo ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mam mu gotowac to co? pojęcia nie mam...
==
Nie tylko.
Mięso surowe jest bardzo korzystnym składnikiem diety kota. Można podawać pokrojoną wołowinę np.
Możesz zrobić rosół ze skrzydełek z marchewką + płatki ryżowe i owsiane.
Wątróbkę drobiową można też dodać do rosołku.
Dobre są pokrojone jajka na twardo, lub "sadzone" - ważne by białko się ścieło. Albo samo żółtko surowe.
Jest jeszcze mnóstwo rzeczy dla kota do jedzenia dlatego warto nauczyć go jedzenia naturalnego, a nie tylko przemysłowych karm, ze sztucznymi witaminami.
Lubi ryby? Je też możesz gotować.

Co do karm to ja polecam Orijen oraz Taste of The Wild.
Ale jako uzupełnienie dla naturalnego jedzenia, a nie zamiast.

A tak w ogóle to może zrób dokładne badania krwi kotu i będziesz wiedziała jakie braki ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na sierść tran polecam, taki zwykły bezsmakowy
rybka surowa też dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje witaminy w domowym pupilu - tam jest kilka rodzajów, wszystkie dzialaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
syntetyczne witaminy są wysoce szkodliwe dla ludzi jak i dla zwierząt. Trzeba szukać naturalnych źródeł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet w tak rozpowszechnionej w Trójmieście Zoo Karina , dostaniesz odpowiednie witaminy. Z kotami nie mam doświadczenia , bo mam psa ,ale jak mu sierść wyłaziła to zestaw witamin , dla psów seniorów spowodował że przez pół roku , włos mu nie spadł i to nie tylko z głowy ;) olej lniany też jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak z ciekawości... Weterynarz co powiedział??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra jakościowo karma powinna starczyć. Np zerknij na Josere bo mają dobre ceny i dobrą jakość wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawaj mu surową wątróbkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry