Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Makijaż ślubny wątek zamknięty Byłam i nadal jestem zachwycona! Wcześniej, na różne okazję, również...
~Bianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Pani Ania jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu. Korzystałam z...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam wizażystkę Panią Anie. Na mój ślub wykonała makijaż...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2017

Pani Anna-pierwsza klasa :) wątek zamknięty Mialam przyjemnosc w tym najwazniejszym dla mnie dniu wygladac zjawiskowo w...
~Ewelina Kowalska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2017

Profesjonalnie i milo wątek zamknięty Bardzo profesjonalny serwis m.in. Pani odpowiada szybko na mail, jest...
~Monika Sawicki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2017

Piekny makijaz wieczorowy. wątek zamknięty Pani Ania wykonala moj makijaz wieczorowy na wesele. Zdalam sie calkowicie na...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2017

Zadowolona :) wątek zamknięty Makijaz mega , czulam sie jak gwiazda , Milo ze Pani Anna potrafi dopasowac...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2017

Polecam gorąco makijaż u pani Ani :) wątek zamknięty Pani Ania malowała mnie do ślubu, makijaż był piękny i trwały trzymał do...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Makijaż ślubny u Pani Ani wątek zamknięty 9.09 brałam ślub w Gdańsku, panią Anię Kardzis znalazłam przez internet(oboje...
~Barbara Klimaszyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2016

Najlepsza! wątek zamknięty Polecam z całego serca. Pani Ania robiła mi makijaż próbny ślubny, ślubny,...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2016

Super i profesjonalnie!!! wątek zamknięty Pani Ania jest przemiłą osobą oraz w pełni profesjonalną wizażystką....
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2016

Makijaż piękny , ale.. wątek zamknięty Trafiłam na Panią Anię w internecie, szukałam wizazystki, która będzie miała...
~Waru
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Mistrz wizażu wątek zamknięty Miałam tę przyjemność, iż Pani Ania 23 kwietnia 2016 roku wykonywała mi...
~Dorota Szczypior
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Wielkie podziekowania! wątek zamknięty Pani Aniu serdecznie dziekuje za przepiekny makijaz slubny, za wsparcie....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

WIELKIE PODZIEKOWANIA! wątek zamknięty Pani Aniu serdecznie dziękuję za piękny makijaż ślubny! Czułam się...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Polecam! wątek zamknięty Pani Ania malowała moją mamę, mnie i trzy moje druhny w dniu mojego ślubu w...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2015

makijaz permanentny brwi wątek zamknięty Polecam szczerze! - Miałam robiony makijaz permanentny brwi. Jestem naprawde...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Pani Ania malowala mnie na slub. Makijaz byl super, trwaly, delikatny. Pani...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2015

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Jest tak jak chciałam zeby było. Szczerze i gorąco...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Co tu dużo mówić, utalentowana, zdolna PROFESJONALISTKA! Polecam.
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

62

wątków

do góry