Do K2 dental dostałam sie z polecenia koleżanki miałam dlutowana ósemkę byłam bardzo wystraszona przez opowieści znajomych ze trwa to nawet godzinę ze strasznie boli. Zaczęło sie od znieczulenia,po 5min od znieczulenia już wychodziłam z gabinetu byłam w szoku jak szybko i sprawnie to poszło a był to trudny przypadek bo wcześniej kierowali mnie na akademie dziękuje z całego serca jeszcze taz dr Krupskiemu za wspaniały zabieg
Jestem rownież zadowolona z personelu kliniki ponieważ miałam leczonego zęba i usuwany kamień u pani higienistki Justyny? Pierwszy raz mnie nie bolało i pierwszy raz spędziłam tyle czasu na czyszczeniu i byłam bardzo zadowolona z efektu początkowo chciałam wybielać zeby ale wcale poczyszczeniu nie było to potrzebne !! Zostalam pokierowana jak szczotkować prawidłowo zeby i Co stosować rownież zostałam zaproszona na kontrole po higienizacji na która nie stety nie mogłam sie pojawić bo jestem zza granicy . serdecznie pozdrawiam cały personel zamierzam zawitać w lutym pozdrawiam Aleksandra