Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia Dr Krupski to zdecydowanie lekarz godny polecenia. Konkretnie odpowiada na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Robert - opinia W każdej pracy cenię wiedzę, umiejętności, doświadczenie..czyli ogólnie...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Wspaniała i fachowa obsługa. Doskonali stomatolodzy. Świetne podejscie nawet...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Ted. - opinia wątek zamknięty Skoro już tutaj wszedłem to chętnie podzielę się swoją opinią. Automatycznie...
~Ted.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Anna sz - opinia wątek zamknięty doktor Krupski - rewelacja, zrobiłam tu 4 implanty, super profesjonalnie,...
~Anna sz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Pan dr Krupski usunął mi ząb z naprawdę krzywym korzeniem i wykonał to bardzo...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Lidia - opinia wątek zamknięty Gabinet bardzo schludny i zadbany, obsługa bardzo profesjonalna, wykonanie...
~Lidia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Lek.stomatolog Magdalena Ociesa to zlota kobieta. Jezeli szukasz osoby...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Dr Ociesa bardzo sie przykłada do wykonywanych zabiegów....
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Wizyta u chirurga wątek zamknięty Do K2 dental dostałam sie z polecenia koleżanki miałam dlutowana ósemkę byłam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

olga wątek zamknięty jest supre stomatlog ja jest miła i barazdro faina
~olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Wizyta u dr Barbary wątek zamknięty Z wizyta w klinice byłam w wakacje, kilka razy. Obsługa na jak najwyższym...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Bez stresu, bez bólu, profesjonalnie, z poczuciem humoru! wątek zamknięty Gorąco polecam. Miałem wcześniej podejście do usunięcia szóstki w innym...
~strach
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Dr. Krupski - najlepszy chirurg wątek zamknięty Miałam do usunięcia prawie niewidoczną ósemkę (zalecenie ortodonty). Z racji...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

P.Chirurg Najlepszy !!!! wątek zamknięty Najmilszy, najlepszy, cierpliwy i bardzo doświadczony lekarz ! Doktor...
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Ekstrakcja dolnej 8 dr Krupski wątek zamknięty Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Ekstrakcja 8 u dr Krupskiego poszła...
~kkkk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 grudnia 2015

strach przed dentysta wątek zamknięty Od lat nie chodziłem do dentysty - trauma z młodości. Wcześniej chodziłem jak...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Dr. Krupski - najlepszy na zablokowane ósemki! :-) wątek zamknięty Mam tą wątpliwą przyjemność posiadania ósemek, które rosną ,,pod skosem",...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Uważam że jakość usług w klinice jest na bardzo wysokim poziomie, byłam tam z...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

polecam ! wątek zamknięty dr Krupski jest świetnym specjalistą, polecam ! 0 bólu, diagnozowanie i...
~stały pacjent Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry