Widok

Wizyta w La Bocca

Zachęcona pozytywnymi opiniami na portalu Trójmiasto.pl wczoraj wybrałam się na obiad do pizzerii La Bocca i niestety bardzo się zawiodłam. Mam nadzieję, że to, co napiszę, właściciel restauracji potraktuje jako konstruktywną krytykę. Na plus: smaczne jedzenie, piec do pizzy na widoku i sam sposób jej wypiekania, duży wybór oliwy do pizzy, krótki czas oczekiwania na pizzę. Na minus: wystrój wnętrza – mało przytulne (a przecież drewno aż prosi się o ciepłe dodatki, lampy są koszmarne, wystarczyłyby czerwone dodatki na stolikach: podkładki, lampioniki ze świeczkami, czerwone serwetki, których, jak zauważyła osoba oceniająca przede mną, rzeczywiście brakuje, czarno-białe zdjęcia na ścianach); brak dopracowanego menu – ulotki położone bezpośrednio na stołach – mało zachęcające; może warto zainwestować w koszyczki do sztućców, a już rachunek położony na stole kojarzy się naprawdę z byle jakim barem (koszyczek lub sztywna okładka do rachunków – koniecznie); w ciągu całego mojego pobytu w Państwa restauracji obiad umilał mi widok personelu stłoczonego na końcu pomieszczenia restauracji i głośno rozmawiającego – czy La Bocca nie ma zaplecza, gdzie powinny
Moja ocena
La Bocca kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
 
menu: 2
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za słowa krytyki. Postaramy się wprowadzić w życie te konstruktywne. Kwestię wystroju pozostawimy bez zmian, gdyż każdemu podoba się coś innego i nasze wnętrze jednym się podoba, innym nie... Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry