Widok

Włamania w Koleczkowie

Witam od dzielnicowego mam informacje ze podobno znasiliły sie wlamania do domkow jednorodzinnych i nie tylko w Koleczkowie , prosze o czujnosc , wiadomo wyjezdzamy do pracy a panowie zlodzieje tylko obsewuja ....kiedy i o ktorej godzinie jest dom opuszczany ...prosze o czujnosc i obserwacje !!!! pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam bym z chęcią na nich zapolował.Dzięki za info.~Beny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaką firmę ochroniarską polecisz beny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wiecie co powiem Wam tak jak mam Solid i jakos nie narzekam ale....przeciez oni pd wlaczenia alarmu maja powiedzmy zalezy od umowy 10-15min na przyjazd z doswiadczenia wiem ze czasami sie wyrabiaja ale czasami nie...pozatym jak ktos wybije okno i np.zabierze laptopa ze stolu to oni przyjada stwierdza ze wybite okno zabezpiecza posesje i tyle....koszty to okolo 40-50zl miesiecznie chociaz zalezy tez od umowy i czasu podpisania....sa inne firmy ale wszystkie maja te same lub podobne warunki..A jak beda chcieli wejsc to rozbroja alarm i beda buszowac po domu , amatorzy nie wchodza na pałe do domu...pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie da się rozbroić alarmu bez uruchamiania go.
Takie rzeczy tylko na filmach. Nawet osoba zakładająca alarm miałaby problem by jak to napisałeś rozbroić alarm. Musiał by znać kod by alarm się nie uruchomił

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informację! Myślę, że poza dobrą firmą ochroniarską (my polecamy Security z której korzystamy), to fajnie mieć dobre układy z sąsiadami, którzy na czas naszej nieobecności zerkną łaskawym okiem czy na naszej posesji wszystko gra ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No pewnie ze super miec takich sasiadow ...ale nie zawsze sa w poblizu albo domu koło lasow itd maja gorzej , poza tym z regoly wchodza od tyłu a tam jak sie niema sasiada i domu to nikt nie zauwazy ale badzmy czujni - my ponad rok temu zauwazylismy samochod stojacy pare dni po pare godzin sobie i mlode chlopaczki w nim....po interwencji paru sasiadow sie zwineli ..moze to byli zlodzije moze nie chociaz na pytanie co tu robia odpowiadali ze czekaja na pizze ...albo ze pilnuja domu sa z ochrony dobre co ...!!!! nie bać sie i pytac i gonic i dzwonic na Policje bo security albo solid nie przyjada do takich zgloszen
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się! Gonić i pytać co tu robią, to najbardziej odstrasza ;) Idzie zima, więc pewnie też będą na rozpoczęte budowy się czaić :/
Oby nic się nikomu złego nie zadziało!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio jakies podejrzane typy co jakiś czas siedzą w samochodach przy Kamieńskiej / Braci Liedków ( pod kapliczką). Rózne auta : Audi, BMW, GOLF . Trudno powiedzięć co tam robią bo faktycznie nie ma tam nic ciekawego do oglądania . Chyba zacznę zapisywac numery rejestracyjne tych rzęchów bo towarzystwo w środku ma nieciekawe wyrazy twarzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz trochę bujną wyobraźnię jeśli macie problem to przyjedzcie jak tam będziemy, a co do numerów to spisujcie i nawet wezwijcie policje.pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie świruj bakielita leszczu
bo wszyscy w bmw-u to świry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na szluga jak tam będziemy leszcze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie strasz nie strasz bo się ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beny 15-10-2012 piszesz o włamaniach , a 17-10-2012 łazi jakiś pajac po Koleczkowie i namawia do podpisania umowy z firmą ochroniarską .

Dziwny zbieg okoliczności ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
założe się że temat został założony dlatego aby jakaś firma ochroniarska miała więcej klientów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Roobin Hood" !!!ja informuje o zagrozeniu wlamaniami a nie zeby nabijac kase firmie ochraniarskiej przeciez napisalem z jakies korzystam,(i wcele jakos nie mam oniej dobrego zdania - jest bo jest ),wiec po co mam polecac,namawiac , mozemy sie umowic i ci pokaze gdzie mieszkam i ocenisz czy jestem z firmy ochraniarskiej .Ludzie dajcie spokoj , najlepiej marudzic i jeszcze oskarzac... itd...zamiast sobie pomagac jak teraz...ech,...polska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Beny - zapraszamy po naukę j.polskiego do szkoły w Koleczkowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beny --> tu Beny ..mam prosbe o nie podszywanie sie pod moje Posty - widac po numerze IP ze to ktos inny ale super zawsze moze ktos w necie sie za kogos podawac....dziecinada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieszkańcy Koleczkowa i Bojana strzeżcie się! złodzieje grasują. właśnie zostaliśmy wczoraj pozbawieni paru cennych rzeczy...
Dziś będąc na policji dowiedziałem się o kolejnym włamaniu w Bojanie.
Od policjantów dowiedziałem się ze włamania są codziennie!!!Głównie Koleczkowo,Bojano,Karczemki,Dobrzewino.Proponuje spisywać tablice rejestracyjne nieznajomych aut które parkują w okolicy waszych domów.
Nawet alarm który mam w domu i był włączony nie jest im straszny!
Biorą co pod ręką i uciekają zanim przyjedzie jakaś ochrona!!!To co ukradli nam z domu zajęło im góra 2-3 minuty od włamania się czyli od włączenia się alarmu.Najlepsza chyba czujnosc sasiedzka i zwracanie uwagi na obce samochody!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli dzieje się dalej. Pisałem o tym też tutaj http://forum.trojmiasto.pl/Kradzieze-i-wlamania-na-terenie-Bojana-t425502,4,16.html czyli szajka dalej niezłapana. Szkoda.


Pozdrawiam i życzę Wam, aby Was ominęła w razie czego przykra niespodzianka. Niestety @Artura szczęście na kilka minut opuściło. :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włamania w Koleczkowie

No niestety w Koleczkwie sasiadowi co prawda nie z domu ale z szopki...ukradli w zeszłym tygodniu , spawarke i taczke i inne narzedzia takze cały czas dzialaja prosze o czujnosc i pozdrawiam przed swietami
PS
Nie zostawiajmy na widoku sprzetu typu laptop , aparat ...ale to wcale nie powiedziane ze wtedy nie wejda np. po telewizor...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Był u mnie dziś gość z ubezpieczalni.Normalnie plaga włamań w naszym rejonie a to tylko przedstawiciel jednej z firm ubezpieczeniowych.Powiedział że w zasadzie nie ma na złodziei mocnych,jak chcą to i tak wejdą,nie będę opisywał przypadków jakie mi opowiedział bo może być to podpowiedzią dla żółtodziobów w złodziejskim " fachu".Raz jeszcze apeluje o sąsiedzka czujność no i dobre ubezpieczenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
monitoring zalozcie sobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam,
myślę, że monitoring to najlepsze wyjście do identyfikacji klientów. Alarmy olewają, niewiele osób na nie reaguje a tak jakby sfilmować typa lub samochód to jest szansa na dotarcie i wyłapanie typów.
U mnie tydzień temu szukali biżuterii i gotówki :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile tych wlaman bylo ? w jakich miejscach koleczkowa? w jakich godzinach mniej wiecej ?

moze jak jawne beda wypowiedzi poszkodowanych moze wspolnie uda sie znalezc jakis wspolny watek ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś wie w którym rejonie Koleczkowa dochodzi do tych włamań?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
TROJMIASTO .PL

Włamywali się do domków jednorodzinnych, trafili do aresztu

16 grudnia 2012, godz. 15:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
skad wiesz ze to Ci sami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A skąd mam wiedzieć , że nie ?

Włamywali się do domków niedaleko nas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie nie przekonuje ten artykul , okolice gdanska to rownie dobrze moze byc pruszcz albo kowale itd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może napiszę Ci tak:

Włamań mogli dokonać nawet w Krakowie ,ale cieszę się ,że złapali złodziei .

cyt.Policjanci ustalili, że zatrzymani gdańszczanie godzinę wcześniej włamali się do domu jednorodzinnego w powiecie kartuskim

Pieszo to daleko ,ale samochodem ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz napisz ,że to mogło być za Sulęczynem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tu tak ucichło ? Tych co złapali też grasowali u nas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie , zlodziejska przerwa swiateczna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przerwa świąteczna ?

Przecież ludzie na święta wyjeżdzają . To w tym czasie sąsiad sąsiadowi pomaga .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i stało sie wczoraj po 9:00 włamali się do domu na ul.Jeziornej w Koleczkowie także wcale się nie skończyło jak by się chciało , uważać trzeba i widziano w okolicy Srebrny SUV HYUNDAI - nie znam numerów. Także przenoszą się z miejsca na miejsce żeby zmylić Policje itd...i naszą czujność.
pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze wiedzieć..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beny proponuje zalozyc monitoring na jeziornej, zurawiej, labedziej, bocianiej. Ty informatyk jestes ... mozna cos pokombinowac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Teraz to nie okradna nikogo kto nie mieszka przy ulicy bo sie autem utopia w naszych wypasionych super odsniezonych drogach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze mozna cos wymyslec da sie kamerki itd...ale potrzebuje kilku chetnych zeby podzielic koszty a moze cos sie nagra i bedzie jakis dowod i ich znajda ...wiec mozna podziala - prosze o info jesli ktos chetny pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ajaki jest koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO niestety po sukcesie Policji w złapaniu "ekipy" z Gdyni okradajacej domy mieszkańców pojawili sie NOWI....wczoraj w biały dzień okradli dom w Koleczkowie - także uważajcie i czujnym trzeba być aby Was to nie spotkało OBY !!! warto obserwować okolice , pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W której częsci Koleczkowa jest ten okradziony dom?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na ul, Kamieńskiej i od czasu włamania do mojej sąsiadki spisujemy z drugim sąsiadem numery samochodów,które długo stoją i obserwują domy,myślę że zapisywanie numeru,godziny i dnia coś da,ponieważ sąsiad ostatnio podszedł do obcego auta ,spisał numer samochodu,facet w pośpiechu uciekł, więc drodzy sąsiedzi ,patrzmy i działajmy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak mieszkasz na ulicy to Ci domu nie okradną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bardzo dowcipny jesteś.Dla twojej wiadomości mieszkam na ul.Kamieńskiej ,nie pod ,nie przy,jak jesteś taki mądry to coś zaproponuj ,a nie się wymądrzaj
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mieszkam w domu przy ulicy Kamieńskiej nr ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Forum jest na temat włamań ,a nie na temat czepiania się . Chyba autor-spoko do ciebie nie pasuje,raczej palant .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może loda bo jest już ciepło ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie opanujcie sie.....dom okradziony to okolice stadniny Lubiczowka - ul.Jeziorna ..takze uważajcie - co do samochodw oststnio Policja ustaliła ze wszytskie przekazywane informacje co do samochodw (to samochody z wypozyczalni) zlodziej nie głupi i swoim nie przyjedzie...Ale warto zglaszać i obsewować bo Policja działa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Policja nie wie, że aby wypożyczyć auto trzeba okazać 2 dokumenty tożsamości? Nie są w stanie sprawdzić wypożyczającego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio w tej okolicy jeżdżą i obserwują domy czarnym lexusem na gdyńskich tablicach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój sąsiad wczoraj około godz. 20-tej przyuwazyl młodego chłopaka,który stał za ogrodzeniem,jak sąsiad podszedł do niego,to on spuścił głowę i zaczął uciekać. Okolice ul.Łabędziej,Kamieńskiej i Mackowy ,tak uciekał. Sąsiadka ma tego chłopaka na monitoringu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo, ciekawe kogo to chłopaczek?może z domu uciekł i był głodny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może wypatrywał gdzieś w oknie ładnej córki właściciela ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej mieszkasz na ulicy ?
Czy już w domu ?
Baśka wskocz do Jacuzzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Baska ale dokładnie to gdzie to było? Jak będziecie mieli zdjęcia z monitoringu to zamieść w internecie i zapodaj linka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś ok 11-12 tej długo wył alarm w domu naprzeciw szkoły - a potem stał tam radiowóz. Czyżby włam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W okolicy regularnie wywracane są śmietniki pełne odpadków (i nie robią tego bynajmniej czworonożne zwierzęta...). Śmietnik rano nie podniesiony (lub dłużej) - nikogo nie ma w domu - można wchodzić....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurcze teraz to mnie zainteresowales bo ostatnio myslalem ze do zwierzeta ale byl w miare pelny i pies nie dalby rady ,,,,ale dobry sposob trzeba sprawdzic ..i uwazajcie ale faktycznie przewracaja smietnik i obserwuja.Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat na ulicy ktorej mieszkam smetniki byly poprzewracane i śmieci powygrzebywane z worków, więc myslę ze to jednak jakas zwierzyna. ja śmietnik przywiązalam do płotu i po problemie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ostatnio w weekend zdaje sie ze znowu zaczyna sie obserwacja - VW Vito i pozniej osobówka stała sobie w okolicach ulicy Jeziornej i Kamienskiej 2 -młodych dobrze zbudowanych panów obeserwowało okolice ...zaczyna sie prawdopobnie obserwacja przed "swietami" itd ...lepiej zwracac uwage na takich "cwaniaczków"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No w Koleczkowie to akurat częściej widać podejrzanych typów niż policyjne wozy... Policja nic nie robi a złodzieje się cieszą... Takiemu złodziejowi to powinni rękę upierd... to by już cudzego nie tykał, a tym czasem Ci złodzieje to pewnie nie zmiennie te same typy od lat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wzrost liczby włamań to powód do niepokoju. Warto zainwestować w monitoring wizyjny lub systemy alarmowe, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo Twojego domu. Sprawdź ofertę na https://secu.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Koleczkowo

AloeDent Chwaszczyno (4 odpowiedzi)

Chciałabym ostrzec przed AloeDent w Chwaszczynie Jestem po wczorajszej przymusowej ekstrakcji...

Nowy Mechanik (37 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (153 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry