Widok

Wlana benzyna do diesela- jaki koszt naprawy?

Witam, niestety wczoraj wieczorem wlalismy złe paliwo, do Renault Megane Scenik 2003r. W baku bylo ok 20 litrów oleju i wlalismy benzyne za ok. 100 zlotych. Daleko nie pojechalismy, bo ok 3-5 km, po czym się skumaliśmy że złe paliwo i zadzwoniliśmy do mehanika. Teraz samochód stoi u niego i czekamy do jutra. Czy ktos może orientuje się ile mniej więcej może kosztować naprawa? Chodzę cały w nerwach. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymiana filtru i spuszczenie paliwa wystarczy,Ja u siebie wlałem na pusty bak benzynę, przejechałem około 2km jak zaczął szarpać, kupiłem pompkę za 100zl, spuściłem paliwo, zalałem do pełna diesla i jeżdżę tak już rok bez problemu. Filtra paliwa nawet nie wymieniłem. Myśle ze jeśli wymieni filtr to cena filtra + maksymalnie 200zl za robote będzie uczciwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak spusciles paliwo, to gdzie je wylales?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do karnistów. Przyjechał kolega mi pomoc i to on kupił pompkę. W zamian za pomoc całe paliwo wziął dla siebie. M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dolej on do pelna i wyjezdzij. nic nie bedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Przejazdy gotówkowe uber (3 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie do kierowców ubera, jak aplikacja pokazuje przejazd gotówkowy (jak...

lacznik wiczlino koleczkowo (19 odpowiedzi)

witam, czy ma ktos jakies nowe info odnosnie lacznika z wiczlina przez bojano do planowanej s6 w...

Dobór wycieraczek (55 odpowiedzi)

Czas przygotować auto na wiosnę. Wraz z wymianą opon chciałabym zmienić również wycieraczki....

do góry