Widok

Wlana benzyna do diesela- jaki koszt naprawy?

Witam, niestety wczoraj wieczorem wlalismy złe paliwo, do Renault Megane Scenik 2003r. W baku bylo ok 20 litrów oleju i wlalismy benzyne za ok. 100 zlotych. Daleko nie pojechalismy, bo ok 3-5 km, po czym się skumaliśmy że złe paliwo i zadzwoniliśmy do mehanika. Teraz samochód stoi u niego i czekamy do jutra. Czy ktos może orientuje się ile mniej więcej może kosztować naprawa? Chodzę cały w nerwach. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymiana filtru i spuszczenie paliwa wystarczy,Ja u siebie wlałem na pusty bak benzynę, przejechałem około 2km jak zaczął szarpać, kupiłem pompkę za 100zl, spuściłem paliwo, zalałem do pełna diesla i jeżdżę tak już rok bez problemu. Filtra paliwa nawet nie wymieniłem. Myśle ze jeśli wymieni filtr to cena filtra + maksymalnie 200zl za robote będzie uczciwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak spusciles paliwo, to gdzie je wylales?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do karnistów. Przyjechał kolega mi pomoc i to on kupił pompkę. W zamian za pomoc całe paliwo wziął dla siebie. M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dolej on do pelna i wyjezdzij. nic nie bedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry