Widok

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie?

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone. Pracuję w branży krajobrazowej i rozmawiam z kilkoma przyjaciółmi, którzy prowadzą własną firmę. Mówię o tym, że Ford Lightning byłby idealny dla firm zajmujących się nawożeniem trawników, ponieważ holują tylko małą maszynę i przewożą tylko około 600 funtów. nawozu. Oni absolutnie wariują. Więc jeden z nich powiedział, że wysłuchał wywiadu Jennifer Granholm i powiedział, że w nim powiedziała, że zaoszczędzisz tylko 1100 dolarów rocznie. Oczywiście wyjaśniłem, że były inne problemy (np. 40% oszczędności na konserwacji), ale on naprawdę uważa, że każdy samochód elektryczny kosztuje co najmniej 58 000 USD. Czy jest jakieś aktualne badanie, które mogę mu pokazać, czy to 1100 dolarów rocznie? Dziękuje wszystkim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale bełkot xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jakieś boty piszą ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone. Pracuję w branży krajobrazowej i rozmawiam z kilkoma przyjaciółmi, którzy prowadzą własną firmę. Mówię o tym, że Ford Lightning byłby idealny dla firm zajmujących się nawożeniem trawników, ponieważ holują tylko małą maszynę i przewożą tylko około 600 funtów. nawozu. Oni absolutnie wariują. Więc jeden z nich powiedział, że wysłuchał wywiadu Jennifer Granholm i powiedział, że w nim powiedziała, że zaoszczędzisz tylko 1100 dolarów rocznie https://1921681254.mx/ https://100001.onl/. Oczywiście wyjaśniłem, że były inne problemy (np. 40% oszczędności na konserwacji), ale on naprawdę uważa, że każdy samochód elektryczny kosztuje co najmniej 58 000 USD. Czy jest jakieś aktualne badanie, które mogę mu pokazać, czy to 1100 dolarów rocznie? Dziękuje wszystkim!

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ruska onuca to pisze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jeśli ładowarek jest odpowiednio dużo w okolicy, to nie ma aż tak źle. Dosyć dobrze wygląda to na Śląsku, tak jak piszą w artykule pod linkiem https://sigmapolska.pl/lista-przykladowych-stacji-ladowania-samochodow-elektrycznych-w-siemianowicach-slaskich/ w Siemianowicach Śląskich jest sporo stacji ładowania samochodów elektrycznych i to z różnymi wtyczkami. Ja nie mogę narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz samochód BMW to polecam serwis Elektronika BMW specjalizujący się w naprawach aut tej marki. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

do góry