Widok

Włochy 2

Wychodzi mi że za 2 tygodnie będziemy drugimi Włochami, tylko z braku próbek statystyki będą niższe i ludzie będą niby umierali z innych przyczyn czy gdzieś jest błąd w myśleniu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mniej więcej tak. plus jest taki, że prawdopodobnie dzięki małej ilości badań ilość zakażonych jest zaniżona bardziej niż ilość zmarłych.
Włochy mają 50% śmiertelność mjejmy nadzieję na tej samej zasadzie.
W przeciwnym razie należałoby przypuszczać, że w EU szaleje coś innego niż w Chinach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Testy robi się tym którzy gorączkują i mają problem z oddychaniem -a nie kazdemu.
To wskazania WHO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak WHO powie "rzuć się pod pociąg" to będzie tak samo warte wykonania ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg ustaleń WHO najbardziej zakaźni są ci pacjenci, u których żadne objawy jeszcze nie występują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem załamany znam kilka osób które mają objawy miały kontakt z ludźmi którzy byli za granicą ale nie są potwierdzeni i leczą ich na grypę i nikt im nie robi testow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nie chodź do nich bo cię ozylają jeszcze i przeniosą koronowirusy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry