Wodnik

Utrzymanie trawników

Sopot, Józefa Czyżewskiego 7/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena Z firmą wodnik współpracuję od kilku lat. Posiadam system nawadniania ogrodu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 listopada 2023

Michał - opinia Mocno odradzam współpracę. Proces instalacji nawadniania przebiegł sprawnie,...
~Michał
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Patryk Brylowski - opinia Genialna firma, profesjonalna obsługa, nic dodać nic ująć.
~Patryk Brylowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, życzliwość, zdolność i chęć do zastosowania nietypowych...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Ogród w rodzinnym domu rodziców wątek zamknięty Firmę Pana Janusza poleciła mi znajoma, mój przypadek jest o tym...
~Daria D.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Zdecydowanie na TAK wątek zamknięty Bardzo gorąco rekomenduję wam firmę Pana Janusza. Solidny kontakt, baaaaardzo...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Ogród - podlewanie w lato wątek zamknięty Nasz ogród zyskał nowy obraz zieleni w momencie kiedy uruchomiliśmy system...
~Jan Soczewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Solidna firma wątek zamknięty Posiadam system nawadniania zainstalowany przez Wodnika. Jestem bardzo...
~Bardzo Zadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam. wątek zamknięty W tym roku postanowiłem po raz pierwszy zastosować profesjonalny system...
~Paweł S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Podlewanie ogrodu wątek zamknięty 2 minuty temu-Edytuj Nasz ogród został wyposażony w system nawadniania,...
~Bożena Kryształowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Ogród nawodnienie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z działań firmy, którą polecili mi znajomi. Firma...
~MDaniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Ogrod - nawadnianie wątek zamknięty Wspolpraca z firma Wodnik odbyla sie bardzo dobrze z pelnym profesjonalizmem,...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry