Wodny Świat

Nauka pływania Aquafitness Kolonie, obozy

Gdańsk, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Nie mam zastrzeżen. Szkoła super. Kadra miła. Właściciel ze swoim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2021

Polecam szkołę pływania WODNY ŚWIAT wątek zamknięty Jestem ojcem dwóch córek, które uczęszczały do szkoły pływania przez ostatnie...
~Grzegorz J.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

porażka nie instruktor pływania wątek zamknięty Bez niedomówień . Pan Przemek to dobry instruktor , ale pan K. to powinien...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Bardzo dobra szkoła ! wątek zamknięty Zaangażowanie instruktorów na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra...
~mama zadowolonego dziecka ;-)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Świetna szkoła pływania wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tej szkółki pływania i jest bardzo zadowolone z...
~Monika
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Super podejście do dzieci,profesjonalni instruktorzy i miła atmosfera.
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Wspaniała i profesjonalna szkoła pływania dla dzieci wątek zamknięty Szkoła wspaniała, gdyż: - Instruktorzy to osoby z przeogromnym zaangażowaniem...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Zamieniliśmy dotychczasową szkółkę pływacką na WODNY ŚWIAT i był to strzał w...
~Gąsiorowska Jolanta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Najlepsza szkoła pływacka w trójmieście wątek zamknięty Wspaniali trenerzy, profesjonaliści, z wielką pasją i zaangażowaniem oraz z...
~mama Michała
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

OBÓZ W PASYMIU 18-27.07.2011 wątek zamknięty Obóz przygotowany profesjonalnie. Instruktorzy spisali się na medal. Oprócz...
~mama Klaudii lat 9
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

BARDZO FAJNA SZKOŁA PŁYWACKA wątek zamknięty Można spokojnie polecić innym tą szkołę pływacką. Dobrzy instruktorzy,...
~Mama Oliwii lat 9
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

świetna szkoła wątek zamknięty świetne podejście pedagogiczne,zajęcia zróżnicowane ze względu na poziom i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

polecam wątek zamknięty My też polecamy szkółkę Wodny świat.Instruktorzy mają super podejście do...
~kiki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

szkółka pływacka na medal wątek zamknięty Jest to 3 szkółka pływacka, w której uczymy pływać Nasze dziecko i muszę...
~Ewa - mama Piotrusia (lat 5)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

Polecam wątek zamknięty szkółka pływacka z prawdziwego zdarzenia, na początku moje 5-letnie dziecko...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

15

wątków

do góry