Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia nowy temat Profesjonalna pomoc przy kredycie hipotecznym. Kompleksowe podejście i miła...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 stycznia 2022

pl - opinia Kompetentna pomoc, elastyczne godziny pracy, terminowość i miła atmosfera.
~pl
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 listopada 2021

Mateusz - opinia Polecam współpracę z Panem Wojciechem Kaczmarzykiem. W bardzo przystępny...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 października 2021

Sylwia - opinia Porządna dawka wiedzy popartej dużym doświadczeniem. Z Panem Wojciechem temat...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2021

Katarzyna - opinia Polecamy do współpracy Pana Wojciecha. Przeogromna wiedza, slowny, kieruje...
~Katarzyna
1

Robert - opinia pełna i profesjonalna obsługa do dnia przyznania kredytu
~Robert
1

Magdalena - opinia Pan Wojtek to czarodziej w swojej branży. Byłam pewna że z moich marzeń o...
~Magdalena
1

Nikola - opinia Polecam️ dzięki fachowej pomocy Pana Wojtka mamy swoje wymarzone mieszkanie
~Nikola
1

Kamil - opinia Potrzebowałem pomocy, a oferta jaką otrzymałem była znacznie lepsza, niż ta...
~Kamil
1

Kasia Jacek - opinia Pan Wojciech zna się na rzeczy fachowo zajął się nasza sprawą pomimo iż...
~Kasia Jacek
1

Monika C - opinia Najlepsza obsługa klienta pod każdym względem . Wszystko jest prezyzyjnie...
~Monika C
1

Busines - opinia Zawsze profesjonalny i realny plan pracy. Najdogodniejsze warunki współpracy....
~Busines
1

dodano: 15 czerwca 2021

Błażej Fiszer - opinia Wojtek K. jest fachowym doradca w swojej branży rynku finansowego. Zawsze dba...
~Błażej Fiszer
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2021

Łukasz Hofman - opinia Tak w skrócie, jak sprawy o finanse to tylko z Panem Wojciechem.
~Łukasz Hofman
1

dodano: 21 czerwca 2021

Elżbieta - opinia Fachowość, doskonałe rozwiązania dla mnie. Pełny profesjonalizm, szeroka...
~Elżbieta
1

dodano: 16 czerwca 2021

Agnieszka Ożga - opinia Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo pomocny. Zdecydowanie...
~Agnieszka Ożga
1

Krzysztof - opinia Bardzo dziękuję Panu Wojciechowi za fachową pomoc w doborze ubezpieczenia dla...
~Krzysztof
1

dodano: 11 czerwca 2021

Paweł z rodziną - opinia Praca z Panem Wojtkiem jest czysta przyjemnością. Profesjonalizm kompetencja...
~Paweł z rodziną
1

Tomasz z Gdańska - opinia Dzięki doradcom z Phinance otrzymałem kredyt! Wcześniej byłem w dwóch...
~Tomasz z Gdańska
1

Klaudia - opinia Fachowa pomoc i ogromna wiedza z zakresu finansów Pana Wojciecha na duży...
~Klaudia
1

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry