Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - opinia Dr Bedra jest po prostu ideałem. Wysoka kultura, zawsze pogodna....
~Irena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera i obsługa pacjenta. Personel medyczny profesjonalny,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj drugi raz, i ponownie jestem zachwycona Panią Dr Joanną...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Czas oczekiwania wątek zamknięty Witam! Wizyta umówiona na 15.00 wejście 16.05. Nie do przyjęcia 60 minut...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Dr Bedra suuper wątek zamknięty Najlepszy stomatolog dr bedra. Chodzę do niej już 4lata. Dokładnie leczy...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Dr Bedra wątek zamknięty Dr Bedra jest najlepsza.Bardzo starannie leczy zęby.Takich lekarzy już nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

W porządku wątek zamknięty Bardzo sympatyczna pani stomatolog polecam
~Mieszko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

odpłatne leczenie na NFZ wątek zamknięty Moja mama jest osobą niepełnosprawną na emeryturze, korzysta z leczenia...
~D
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Wyposażenie i czas oczekiwania wątek zamknięty Miałem do usuniecia tkzw ząb madrości, wiele placówek nie chciało nawet o tym...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

jest OK wątek zamknięty Moim zdaniem , przychodnia jest ok, chodzę tam, ja, mój maż oraz synek 5...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

nigdy więcej wątek zamknięty koszmar- nigdy więcej. Pani doktor ambitnie próbowała się wwiercić w bok...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Fachowe podejście do małych pacjentów wątek zamknięty Stomatolog potrafił prawidłowo zdiagnozować i wyleczyć zęby mojej córki co...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Bardzo miła obsługa i profesjonalni lekarze wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, odbierają telefony i chętnie informują. Lekarze bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

niewiarygodnie miło wątek zamknięty w jamie ustnej pojawiła mi sie maleńka narośl, nikt nie wiedział co to, ani...
~mta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry