Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ewarolirad1@gmail.com.pl - ocena Od 8 lat jestem pacjentką Pani dr Berndt. Wielki szacunek dla Jej wiedzy I...
~ewarolirad1@gmail.com.pl
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2024

E.O - opinia wątek zamknięty Przez ostatni rok chodziłam z teściową do lekarza onkologa pani dr Palasik...
~E.O
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Elżbieta Pohl - Duczmal - opinia wątek zamknięty Empatyczne, mimo zmęczenia uśmiechnięte pomocne pielęgniarki, anestezjolog...
~Elżbieta Pohl - Duczmal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Lidia - opinia wątek zamknięty Z poradni korzystam od 2010r. Mili i pomocni lekarze. Obsługa personelu...
~Lidia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Nie odbierają telefonu albo odrzucają wątek zamknięty Telefon Rezonansu M nr. 58 7324841 dzwonię od 4 dni nie odbierają albo...
~EwaPajakStencel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

WCO wątek zamknięty Zero wentylacji,brak krzeseł,rejestracja do natychmiastowej wymiany,słowo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Rejestracja- hałas i chaos. wątek zamknięty Rejestracja- hałas i chaos. Tam trzeba coś usprawnić, bo i pracownicy się...
~Maria
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Kpina z pacjenta wątek zamknięty Placówka posiada certyfikat ISO. Dlaczego nie ma możliwości zarejestrowania...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Wojewódzkie Centrum Onkologiczne w Gdańsku powinno być sztandarowe w profilaktyce raka piersi wątek zamknięty Przy wysięku płynu z piersi wyznaczono mi termin mammografii za 4 miesiące,...
~Barbara S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry