Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prosiłam do pracy Już trzy panie. Prowadzę działalność ogrodniczą. Już trzy panie z Ukrainy u...
~Ghghg
4

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2022

Jak zostać wolontariuszem? Już widziałem w jednym miejscu podobny post, ale nie było tam odpowiedzi,...
~Gutek
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2022

Wojna....co nas czeka? Nie będę się wymądrzać ,wiem tylko ,że pełznie do mnie...
~Inka-Inka
83

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2022

Czy dojdzie do uni Polsko-Ukraińskiej? Żyjemy w ciekawych czasach. Przez ostatnie ponad 2 lata wiele teorii...
~II etap szaleństwa
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Wojna na Ukrainie jako pretekst do upadku państw narodowych i wprowadzenia "nowej normalności" Wojna na Ukrainie jest ustawką celowo wywołana, aby pod pozorem niedoborów...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

flagi czy propagowanie flagi białoruskiej jest zakazane?
~jad
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Cześć! Czy jest tu mama , która ma do oddania ubrania dla dziewczynki 5 lat , jakieś...
~Mama dziewczynki
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2022

Tłumacz przysięgły ukraińskiego Cześć, szukam tłumacza języka ukraińskiego, który za darmo albo na prawdę za...
asindzia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Grupa Walentyna Nazywamy się "Grupa Walentyna" ( https://www.facebook.com/GrupaWalentyna )i...
~T
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

~czytelnik
35

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2022

Spojrzenie na wojnę na Ukrainię rosyjskimi oczami W polskiej przestrzeni medialnej dominuje przekaz, że to Rosja jest głównym...
~II etap szaleństwa
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Czy spotkanie premiera Morawieckiego z Prezydentem Ukrainy odbyło się w Kijowie? Czeski premier Petr Fiala na Kijowskim spotkaniu z przedstawicielami Ukrainy...
~II etap szaleństwa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Pomoc dla naszych sąsiadów z Ukrainy - tu na miejscu w bojanie ! Witajcie, w naszej wiosce jest już spora grupa ponad 70 osób , głównie matek...
~MIKE_MIKE
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Pomysł wysłania polskich myśliwców mig29 dla Ukrainy - "To suwerenna decyzja Polski" Sojusz obronny już się nie kryje. Naciska na wysłanie migów przez Polaków, co...
~informuję
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Uwaga na zielone ludziki Co to ? To już wolno być rusofobem ? Niesłychane, jak rozmnożyły nam...
~łowca absurdów
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Kontrolowane przesiedlenie ludności To co się teraz odbywa z przemieszczaniem ludności z terenów Ukrainy do...
~II etap szaleństwa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Gdzie w Gdańsku można kupić flagi? Chodziłem m.in. po sklepach z pamiątkami, Empikach i kwiaciarniach -...
~Gołębiarz z Prudnika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Polacy ratowali skórę Zachodowi, teraz Ukraińcy robią to samo W obliczu tchórzliwej i kunktatorskiej polityki Zachodu, Polacy wielokrotnie...
~łowca absurdów
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Pandemia ? Jaka pandemia ? Wojna ? Jaka wojna ? Lud prosty boi się i pędzi do banku po pieniądze, by wykupić mąkę, cukier i...
~łowca absurdów
33

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

CW24tv Polecam
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry