Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Polecam Salon Pana Wojtka z całą odpowiedzialnością. Zawsze wychodzę z mega...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam, usługi na wysokim poziomie.
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pan Wojtek to super stylista ,świetnie dobiera kolor oraz fryzurę. Jak zwykle...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2019

bardzo dobry fryzjer wątek zamknięty Pan Wojtek,jest najlepszym fryzjerem,do którego chodzę od wielu lat.Jest...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Bardzo dobry fryzjer wątek zamknięty Mogę z całą pewnością polecić Pana Wojtka. Strzyżenie,które wykonał to...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Strona procent satysfakcji wątek zamknięty Jestem zadowolona z usługi. Dawno nie trafiłam na tak dobrego fryzjera....
~Aneta O.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Salon godny polecenia. Pan Wojtek profesjonalnie podszedł do moich oczekiwań...
~Teresa P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Idealny salon wątek zamknięty Jeżeli nie możecie znaleźć odpowiedniego salonu to trafiliście w dziesiątkę....
~Alicja P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Rewelacja:) wątek zamknięty Długo szukałam fryzjera, który w sposób profesjonalny obejdzie się z moimi...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Super wątek zamknięty Byłam w Gdańsku na urlopie , przypadkowo znalazłam się u Pana Wojtka w...
~Bozena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Strzyżenie + koloryzacja wątek zamknięty Pan Wojtek to świetny fachowiec. Do tego salonu trafiłam z polecenia mojej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

POLECAM!!!! wątek zamknięty Polecam Pana Wojtka w 200%. Jest sympatycznym fryzjerem do tego Jego...
~Sandra
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

115% zadowolenia wątek zamknięty Fajny, klimatyczny salon. Pan Wojtek słucha uważnie życzeń i marzeń....
~BK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

świetna wizyta wątek zamknięty Byłam dziś na Wajdeloty u Pana Wojtka z polecenia mojej koleżanki. Pan Wojtek...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Najwyższy poziom usług wątek zamknięty Moje wizyty w salonie Wojtek są od wielu lat . Mieszkam w Szwecji a mimo to...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta wątek zamknięty Trafilam do Pana Wojtka dzieki pozytywnym opiniom i w zupelnosci zgadzam sie...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Pan Wojtek jest pierwszym fryzjerem w moim nie najkrótszym już życiu, który...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Polecam, polecam, polecam wątek zamknięty Dziś byłam u Pana Wojtka na strzyżeniu, jak zwykle wyszło perfekcyjnie....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Byłam u pana Wojtka po długiej nie obecności ponieważ mieszkam za granicą....
~Beata Matuszewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

rewelacja! wątek zamknięty jestem stała klientka i zawsze zadowolona
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

37

wątków

do góry