Wojtek Sklep z LEGO

Sklepy z zabawkami

Gdańsk, al. Legionów 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patryk - opinia wątek zamknięty Raj dla miłośników Lego. Sprzedawca to także fanatyk Lego.
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Jan - opinia wątek zamknięty Miejsce jedyne w swoim rodzaju. Polecam.
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Fajne.________________________________
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Ciekawy asortyment i jedyne stacjonarne miejsce jakie znam, gdzie da się...
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Świetny sklep prowadzony z pasją i rzetelną wiedzą. Oprócz klocków lego można...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

SUPER wątek zamknięty Polecam wszystkim fanom LEGO, widać, że sprzedawca (właściciel) jest również...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Podoba mi się wątek zamknięty Bardzo duży wybór klocków, również pojedynczych figurek lego. A dla starszych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

fajny sklep wątek zamknięty nawet jak czegoś nie ma aktualnie w ofercie to Pan Wojtek załatwi. Bardzo...
~halina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Bardzo fajny sklep wątek zamknięty Zamiast lecieć na zakupy do Symka, lepiej zajść do tego sklepu i kupić...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Polecam. Świetny sklep. Niskie ceny. wątek zamknięty Chodziłem tam za dzieciaka i patrzyłem wielkimi oczami na Lego i Matchboxy,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

sklep z lego Wojtek wątek zamknięty super sklep. przychodzilam tam jeszcze bedac dzieckiem a teraz kupuje klocki...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zawsze fachowa obsługa, jeśli aktualnie nie mają to sprowadzają wszystko co...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Sklep prowadzi sprzedaż używanych klocków lego, dzięki czemu mogłam kupić...
~legowielbiciel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Dla każdego coś miłego :) wątek zamknięty Dla każdego coś miłego :)
~Sołtys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Katarzyna Urba - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię ten sklep.Jak potrzebuję jakiś prezentów to najpierw tam...
~Katarzyna Urba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Dla każdego coś... wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, pomocna, znają się na towarze którym handlują. Z dziećmi...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Dosyć drogo !!! wątek zamknięty Wybór spory, zarówno nowe jak i używane. Nowe dosyć drogie, w innych sklepach...
~Andrzej
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2011

Sklepz legiem wątek zamknięty Witam, sklep ma czasami fajne używane lego, przeważnie dość drogo i większość...
~Stach szef
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

WOJTEK DARDZIŃSKI PÓŁ NA PÓL wątek zamknięty WITAM JESTEM KOLEKCJONEREM KART XLADRENALIn dowiedziałem się od...
~oskar oczkoś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Genialny sklep wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM dajcie sobie spokój z innymi sklepami z lego ten jest...
~KLIENY
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry