Miałem ogromne szczęście iż pomocną dłoń wyciągnęła do mnie Pani Joanna Siewert. Można byłoby się pokusić o opinie że jest to jej praca i z tego tytułu otrzymuje też należne wynagrodzenie. Chciałbym jednak we wielkim skrócie podzielić się moim doświadczeniem i osobistym odczuciu. Poza tym że Pani Joanna jest wypełni oddana temu co robi jest również bardzo ciepłą i otwartą osobą z która relacje interpersonalne nawiązuje się z wielką łatwością. Po pięciu minutach odczuwa się ze zna się tą osobę całe życie. Jest zawsze dostępna , wytrwała i dzieli się bardzo chętnie fachowa wiedzą. Współpraca przebiegała znakomicie wręcz nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do załatwienie. Wiem bardzo dobrze o czym mówię ponieważ mnie ograniczał CZAS!!! i muszę się przyznać że wątpiłem czy uda nam się sfinalizować zakup działki która wpadła mi w Oko. To co cechuje Panią Joanne miało ogromny wpływ na wspólnie osiągnięty sukces. Dziękuje jeszcze raz Pani Joasiu za trud i poświęcenie , życzę wielu sukcesów i myśle że na tym nasza współpraca się nie zakończy . Jeśli ta agencja nieruchomości cechuje się takimi profesjonalistami jak Pani Joanna to serdecznie polecam i życzę udanych zakupów.