Widok

Wolne media

W USA telewizja przerwala wystąpienie Trumpa, bo bredził o falszowaniu wyborów bez żadnych dowodów.
To się nazywa wolnośc mediów. Sól demokracji
Wyobraźcie sobie ,ze w Poslce TVP przerywa wystapienie Kaczora, który pieprzy farmazony.
Niemożliwe , co ??
To wina PIS , ze nie mamy wolnych, obiektywnych , publicznych mediów.
Mamy TVP, z której leje sie plugawa nagonka na przeciwników politycznych godna czasów Goebbelsa.
Kaczyński musi odejść !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry przykład podałeś. Oto przykład z naszego podwórka, z tego forum. Jest tam dział o "koronawirus" który opanowany został przez antycovidowców piszących ewidentne bzdury, powielających fake newsy. Są to ewidentne bzdury, które przyczyniają się bezpośrednio do rozprzestrzeniania się zakażeń. Wielokrotnie prosiłem administratorów forum o blokowanie tych fake newsów. Bez skutku. Czy w imię chorego pojmowania wolności słowa, dyskusji na forum, wyrazimy zgodę na publikację każdej bzdury ? Czy zatem mogę w ramach tej zasady polecić zjadanie muchomora sromotnikowego, jako doskonałe panaceum na wirusa Covid ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Różne treści, kłamstwa, brednie, propaganda są wprowadzane do przestrzeni publicznej w różny sposób. Najczęściej mają wesprzeć partie, dana grupe spoleczna, firme, osobe a często są wprowadzane za pieniądze i korzyści. Często obywatele są wprowadzani w błąd czy nawet oszukiwani. Ja widziałem setki przestępstw i setki preparowanych dokumentów przez budżetowke. Od pobić małych dzieci i znęcania się nad nimi po handel dziecmi, ustawiane napady policji, groźby karalne we współpracy z mundurowymi, groźby zabójstwa z wycelowana bronią, ustawiane procesy mafii, preparowanie setek badań, fałszowanie setek dokumentow, trucie ludzi i namawianie innych do tego. Widziałem jak firma budowlana z klakierami twierdziła że jest rzetelna i uczciwa i że nigdy nie występowały u nich problemy a człowiek który to nagłaśnia od lat bredzi ale po wielu latach walki w ciszy wyremontowali 5 bloków czyli dwie wspólnoty. W tej wspólnocie gdzie ten człowiek bredził wymieniono 3/4 izolacji przyziemia i nie tylko. To ponad 300 metrów długości a to daje jakieś 900 może 1000 metrów kwadratowych a nie będę wchodził dalsze rzeczy. Były groźby i zlecenie zniszczenia a nawet zabójstwa ludzi. Ludzie po zgłoszeniu do nadzoru i złożonych zeznaniach szybko zmieniali miejsce zamieszkania za sprawą dewelopera semeko mówiąc że chcą spokojnie żyć a tam nie będą mieć życia występując przeciwko tej firmie. Dodam tylko że w miejscu gdzie działali doszło do gwałtów i molestowania dzieci oraz samobojstw w liczbie mnogiej. Dodam że sprawe znał również Prezydent Adamowicz i mega przekręty w budzetowce których nikt nie jest w stanie ukryć. Preparowane dokumenty są setkami a nawet tysiącami ale w budzetowce są również jasne dokumenty udowadniające ich korupcje i działalność w mafii. Tylko korupcja i przestępstwa w służbach, budzetowce i na wysokich stanowiskach jeszcze ta oblude, kłamstwa i propagandę jakoś spina dla niezaangażowanych. Dodam że widziałem milionowe kradzieże i próby kradzieży na dziesiątki milionów oraz działania przynoszące straty setek milionów a może miliardy. W tym czasie przestępcy z przestępstw mieli miliardowe zyski. To nie jest zasłyszane więc moge podpisac się pod tym obiema rękami. To wszystko jest potwierdzone i niestety wszystko widziałem na własne oczy oraz osobiście słyszałem. A to tylko namiastka. Szczegóły przerażają. Przerażają tym bardziej że to ustawia budżetowka.
Czy wszystko jest Pan w stanie zweryfikować kiedy ścierają się ogromne pieniądze i przestępstwa z prawdą. Dlatego ze problemem w Polsce jest logiczne myslenie i analiza przestępcy robią co chcą mamiąc spoleczenstwo oplacanymi klakierami.
Miro*ław Dun*t
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

do góry