Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - ocena Woodex zajął się podłogą w moim nowym domu od początku do końca,pierwszy krok...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Sylwia - ocena Polecam serdecznie firmę Woodex profesjonalna obsługa na bardzo wysokim...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Basia - ocena Moje wrażenia zawarte w trzech słowach: szybko, fachowo, solidnie. Polecam
~Basia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 grudnia 2023

Jolanta - ocena Firma Woodex Gdynia,prowadzona przez panią Jolantę i Jarosława przywraca...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Klaudiusz - opinia Firma kompleksowo kładła podłogi z orientalnego drewna i do dziś zajmuje się...
~Klaudiusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2023

MBJ - opinia Lata temu Woodex robił nam podłogi. Teraz robiliśmy cyklinowanie owych...
~MBJ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2023

Barbara - opinia Bardzo polecam usługi firmy woodex Bardzo solidny i rzetelny wykonawca....
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2023

Dominik - opinia Bardzo profesjonalne cyklinowanie czlowiek fachowiec z ogromna wiedza i...
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

PEŁEN PROFESJONALIZM! wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z pomocy wyboru materiału z terminów i wykonania...
~Malwina L.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Woodex - zadowoleni wątek zamknięty My kupowalismy deski wraz z montażem w tej firmie i wszystko zostało wykonane...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Woodex - zadowoleni wątek zamknięty My kupowalismy deski wraz z montażem w tej firmie i wszystko zostało wykonane...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Firma godna polecenia. Fachowo podeszli do tematu, robotę wykonali szybko i...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Z usług Woodexu korzystałam dwa razy i za każdym razem byłam bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry