Restauracja Wook

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Złota Karczma 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Antek - opinia wątek zamknięty Muszę powiedzieć, że dziwne jedzenie w tym lokalu, w kuchni widziałem samych...
~Antek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Mocno Śrenio wątek zamknięty Kubki do herbaty poobijane z każdej strony (mimo próśb nie udało się znalesc...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

również zaskoczona (pozytywnie) wątek zamknięty lokal wypełniony do ostatniego miejsca (w przeciwieństwie do pobliskich...
~ninurta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

ZASKOCZONY!!!!!!! wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziłem ten lokal ok. miesiąc temu z polecenia znajomego. I...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

Super miejsce wątek zamknięty Ze względu na fakt, iż jestem czestym gościem tej restauracji, postanowiłam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2009

polecam wątek zamknięty bardzo dobre jedzenie, niezła obsługa, skandalicznie niskie ceny. Ogólnie warto.
~kwierzba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2009

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Miałam watpliwą przyjemność zjedzenia obiadu w tym lokalu i łącznie zajęło mi...
~Degustatorka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

Super jedzonko i fajnie podane wątek zamknięty Miły fast food z chińskim jedzonkiem.Porcje mini ale w sam raz do ceny....
~Cleo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Świetny lokal! wątek zamknięty Jedzenie wyśmienite, miła obsługa gwarantowana i przestepne ceny. Lokal...
~kobieta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

69

wątków

do góry