Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Osobiście polecam wątek zamknięty Zajęcia są różnorodne językowo. Ani razu jeszcze się nie nudziłem. Atmosfera...
~Rafarz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Szkoła godna uwagi wątek zamknięty Kurs, w którym biorę udział jest konwersacyjny. Lektorka przygotowuje ciekawe...
~gutaf
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 maja 2009

lukasz - opinia wątek zamknięty W WordPoweR naprawde czuję, że to uczeń jest najważniejszy. Zajęcia...
~lukasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2008

rm - opinia wątek zamknięty Tempo nauki dostosowane do moich możliwości , mała grupa, oraz dogodne...
~rm
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 marca 2008

yes - opinia wątek zamknięty Kurs jest dopasowany do indywidualnych wymagań ucznia i jest bardzo dobrze...
~yes
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 marca 2008

Janusz - opinia wątek zamknięty Sposób w jaki prowadzone są lekcje dają gwarancje postępu w nauce...
~Janusz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 września 2007

MG - opinia wątek zamknięty Do tej szkoły trafiłam całkiem przypadkiem na kurs wakacyjny. W grupie było...
~MG
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 września 2007

Bożena - opinia wątek zamknięty Potwierdzam opinie poprzednich forumowiczów. Bardzo dobre przygotowanie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2007

Emilia - opinia wątek zamknięty Nauczyciel bardzo dobrze przygotowany do lekcji, lekcje sa bardzo dobrze...
~Emilia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 marca 2007

Jestem zdecydowanie na TAK wątek zamknięty Zachęcam Wszystkich. Tutaj naprawdę można nauczyć się angielskiego w szybkim...
~jareek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry