Widok

World tur - oktravel.pl Sopot nie polecam !

Witam .
Chciałabym wszystkich ostrzec , uchronić przed tego typu sytuacją jaka nas spotkała. Nie polecam nikomu tego biura.
Wykupiliśmy wycieczkę do Turcji właśnie w/w biurze. Obsługiwał nas kierownik P. Rafał Kulling.
Nie chciałam zwykłego pokoju standardowego wiec poprosiłam o zmianę na pokój familijny. Poproszono mnie o dopłatę. Tak zrobiłam skoro mamy mieć pokój z dziećmi , to czemu nie .
Nie kupujcie tu wycieczek !
9 maja 2019 to był nasz termin wylotu do Turcji - Hotel Kefaluka 5* 2+2 dzieci.
Wszystko miało być pięknie i było do momentu wpłacenia kasy za wycieczkę .
Okazało ze się wizy nam nie wyrobią - mam bo nie zajmują się takimi rzeczami. Sami sobie to załatwicie online. Ok tak zrobiliśmy i oczywiście wizy się nie wygenerowały . Musieliśmy kupić je ponownie na lotnisku w Turcji. Ale to był dopiero początek .
Po przybyciu na miejsce -2 w nocy
- pokój masakra . Brzydki śmierdzący z łóżkami polowymi (prycze skrzypiące) dla dzieci ! Ciemno , szaro i z mrówkami.
Pisałam i prosiłam by pomógł nam w zmianie tego pokoju
- niestety nie ma mnie dziś w pracy , musicie sobie sami poradzić, Tak mi powiedział. Nikt inny z tego biura tez nie mógł mi pomoc ? Dlaczego ? Poszłam do rezydenta a on przekazał mi informacje że właśnie to biuro i Pan Rafał sprzedał nam pokój familijny , ale nie było żadnej mowy do obniżonym standardzie . Rezydent w tej sytuacji nie mógł nam pomóc bo taki pokój mamy na umówie.
Umowa - family promotion. Tak zostało to ujęte . Skąd miałam wiedzieć, ze to oznacza prycze w pokoju .
Tak wiec wyszło na to ze dopłaciłam za pokój rodzinny o obniżonym standardzie . Nikt normalny tak nie robi ! Kto kupuje na własne życzenie pokój o obniżonym standardzie ???? Kto ?
Nawet nie wiedziałam , ze takie są !
Nie zostałam o tym fakcie poinformowana, ze na umówie właśnie taki mam pokój .
I nie otrzymałam z tego biura żadnej pomocy i wsparcia .
Wręcz zostałam potraktowana jak śmieć - bo przecież już zapłaciłam za wszystko .

Nie polecam nikomu .


Podsumowując .
Dopłaciłam 20 za dobę ponownie w hotelu za zmianę pokoju na normalny familijny standardowy, taki jaki powinnam dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dam Ci dobra rade.Zorganizuj sobie nastepnym razem cos sama.Bedziesz miala i taniej i lepiej.Wiem z doswiadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry