Widok

Wózki widłowe?

Planuję zrobić kurs na wózki widłowe. Mam wątpliwości czy znalazłaby się dla mnie jakaś praca. Jestem kobietą, mam 20 lat i mogę podjąć pracę 3 dni w tygodniu. Na początku wiadomo, nie będę mieć doświadczenia i nie wiem, czy się w to pakować.

Jakieś sugestie?
z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukasz sprawdzonego serwisu wózków widłowych? A moze potrzebujesz zaopatrzyć się w części zamienne do maszyn? Sprawdź usługi firmy cswim. znajdziesz tu zarówno usługi serwisu jak i dostęp do tysięcy części zamiennych. Na stronie internetowej https://cswim.pl/25-czesci-zamienne znajdziesz wszelkie niezbędne informacje oraz ofertę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lift Service oferuje sprzedaż, serwis, wynajem oraz naprawę wózków widłowych. W sprzedaży nowe wózki widłowe w tym: wózki spalinowe, magazynowe, elektryczne z przeciwwagą. W ofercie znajdują się wózki w wersji standardowej oraz wyposażeniem dodatkowym takim jak np. pozycjoner wideł, kabina, przesuw boczny, paletyzer. W ofercie znajduje się również sprzedaż części do wózków widłowych, konserwacja wózków widłowych wg zaleceń UDT oraz mechanika, elektromechanika innych maszyn i urządzeń. Więcej na stronie: https://liftservice.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem to jest sporo rodzajów wózków widłowych. Np. wózki vna są przydatne na magazynach w których są wąskie ciągi komunikacyjne. Wózki systemowe VNA wymagają nieco większych nakładów inwestycyjnych, gdyż konieczny jest zakup prowadzenia indukcyjnego lub szynowo rolkowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry