Widok

Wpadka na tabletkach

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
ze tak powiem fu...k kolejna moja kumpela zaliczyła wpadke na tabletkach i zaczełam się bać bez kitu a niby takie to super zabezpieczenie.
To już moja 5 kumpela masakra jakaś , kazda brała regularnie od dłużeszgo czasu, bez zapominania, bez antybiotyków, alkohol wiadomo od czasu do czasu ale bez pijaństwa wielkiego
Ciekawe od czego to zalezy bo nie sądze zeby wmoim towarzystwie nagle sie pojawiło akurat 5 kobie z tych 1 na 1000 :)
Wy tez macie takie przypadki w towarzystwie i jak tak na jakich tabletkach
ostatnio wycofali w niemczach całą serie tabletek bo miały za mało jakiegoś hormonu i nie spełniały funkcji ale to wina serii i producenta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w moim otoczeniu jeden przypadek na tabletkach a jeden przy nieudolnie włożonej wkładce przez lekarza .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadnego przypadku w moim otoczeniu ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 przypadki w moim otoczeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w moim otoczeniu nie zdarzyło się nic takiego (przynajmniej nie słyszałam)

ale jak dla mnie to jest też dziadostwo, brałam 2 lata i nigdy wiecej, albo były źle dobrane albo nie wiem co, ale się zniechęciłam totalnie do tego typu rozwiązań
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nigdzie nie jest napisane ze tabletki daja 100% zabezpieczenia.
Szczerze,balabym sie brac to swinstwo.
Poza tym nie wierze,ze nie maja one zadnego wplywu na dziecko,ktore ma sie pozniej poczac w tak zatrutym organizmie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry