Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arkadiusz - ocena nowy temat Polecam usługi Pana Przemka- doskonały, empatyczny wgląd w problem, trafna...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Teresa - ocena nowy temat Jeden z najlepszych wróżbitów w Trójmieście - bardzo wnikliwy i niesamowicie...
~Teresa
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Anastazja - ocena nowy temat Pan Przemysław od pierwszego spotkania oczarował mnie tym, że jest konkretny...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Ola - opinia Polecam rozmowe z Przemkiem - prognozy sprawdziły się, były bardzo trafne i...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam usługi pana Przemka, korzystałem wraz z żoną z jego usług kilka...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam uslugi pana Przemka.Znalazlam sie na rozdrożu, poszukiwalam wyjscia z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Z Przemysławem rozmawiałam przed świętami Bożego Narodzenia.Jestem pod...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

K. - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Wróżbity Przemysława po długich poszukiwaniach doradcy duchowego....
~K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Z porady u Przemysława skorzystałem w listopadzie.Niezwykle mila rozmowa,...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Hanna T. - opinia wątek zamknięty Wizyta u Wróżbity Przemysława to niesamowite, mistyczne przeżycie... Wróżbita...
~Hanna T.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Kaja - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług wrożbity Przemysława na początku września, będąc na...
~Kaja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry